Dordrecht, Netherlands

Man met mes op Vorrincklaan aangehouden na hevig verzet

Een hoop lawaai, vier agenten, een politiehond en een taser waren nodig om donderdagochtend een 44-jarige man aan te houden op de Vorrincklaan. Hij was in het bezit van een mes en verzette zich zo hevig tegen de inzet van de politie dat alle zeilen moesten worden bijgezet.
Vivian Rutte | 16 september 2021 12:40 | Aangepast op 16 september 2021 12:40
In eerste instantie gingen de agenten af op een melding over vernieling in de straat. Bij aankomst bleek dat de man in kwestie een groot mes bij zich droeg. Hij ging bij zijn aanhouding zo volledig door het lint dat de inzet van een politiehond en een taser nodig waren om de man veilig te kunnen aanhouden, meldt de politie op Twitter.

Uiteindelijk wisten vier agenten de man in de boeien te slaan en af te voeren. De man is bij zijn aanhouding gewond geraakt en wordt daarom nagekeken in het ziekenhuis.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...