Dordrecht, Netherlands

Man met ontbloot bovenlijf en nepvuurwapen aangehouden in Krispijn

De politie heeft dinsdagmorgen een 19-jarige man opgepakt die met ontbloot bovenlijf en een pistool op het balkon van een huis aan de Vossiustraat stond. Vanuit een school werd de man gezien door getuigen die de politie belden.
Robert van Loon | 11 juni 2019 12:58 | Aangepast op 11 juni 2019 12:58
In de Jacob Catsstraat is de man door agenten aangehouden. Tegen agenten vertelde de man dat het wapen een balletjespistool was en onder zijn matras lag.


De man is door de politie overgebracht naar het politiebureau. Ter assistentie van de agenten vloog de politiehelikopter boven Krispijn.


Lees ook

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...

Kuijt doet beroep op supporters na ongeregeldheden: 'Elkaar zo goed mogelijk corrigeren'

FC Den Bosch - FC Dordrecht werd vrijdagavond volledig overschaduwd door ongeregeldheden. Daarbij ra...