Dordrecht, Netherlands

Man opgepakt voor brandstichting

Een 40-jarige Arnhemmer is aangehouden voor brandstichting op het Aletta Jacobs-erf. Daar probeerde hij een hekwerk aan te steken.
Petra Scheurwater | 6 september 2017 10:43 | Aangepast op 6 september 2017 10:43
Agenten troffen de man bij zijn auto aan, waarna de man om de vlucht sloeg. Hij reed zichzelf echter vast ter hoogte van het Henriëtte Roland Holst-erf, waar hij vervolgens werd aangehouden.


Bij de man werden diverse brandbare materialen en een aansteker aangetroffen. Omdat de brandstichter meerdere boetes heeft open staan, is als dwangmiddel zijn auto in bewaring gesteld.

Foto: Facebook Politie Dordrecht

Lees ook

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...