Dordrecht, Netherlands

Man opgepakt voor brandstichting

Een 40-jarige Arnhemmer is aangehouden voor brandstichting op het Aletta Jacobs-erf. Daar probeerde hij een hekwerk aan te steken.
Petra Scheurwater | 6 september 2017 10:43 | Aangepast op 6 september 2017 10:43
Agenten troffen de man bij zijn auto aan, waarna de man om de vlucht sloeg. Hij reed zichzelf echter vast ter hoogte van het Henriëtte Roland Holst-erf, waar hij vervolgens werd aangehouden.


Bij de man werden diverse brandbare materialen en een aansteker aangetroffen. Omdat de brandstichter meerdere boetes heeft open staan, is als dwangmiddel zijn auto in bewaring gesteld.

Foto: Facebook Politie Dordrecht

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

De Stemming in Ridderkerk: ‘Ik zeg al jaren dat er een metro moet komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...