Dordrecht, Netherlands

Man opgepakt voor brandstichting

Een 40-jarige Arnhemmer is aangehouden voor brandstichting op het Aletta Jacobs-erf. Daar probeerde hij een hekwerk aan te steken.
Petra Scheurwater | 6 september 2017 10:43 | Aangepast op 6 september 2017 10:43
Agenten troffen de man bij zijn auto aan, waarna de man om de vlucht sloeg. Hij reed zichzelf echter vast ter hoogte van het Henriëtte Roland Holst-erf, waar hij vervolgens werd aangehouden.


Bij de man werden diverse brandbare materialen en een aansteker aangetroffen. Omdat de brandstichter meerdere boetes heeft open staan, is als dwangmiddel zijn auto in bewaring gesteld.

Foto: Facebook Politie Dordrecht

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...

Brabant neemt polonaiserecord van onze streek over, maar voor hoe lang?

Het wereldrecord ‘de langste polonaise lopen’ is verbroken. Een aantal jaar was dat record in handen...

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...