Dordrecht, Netherlands

Man rijdt tegen boom en raakt gewond

Een oudere man is dinsdag gewond geraakt op de Overkamp weg. Hij is met zijn auto tegen een boom gebotst. Waarschijnlijk is de man onwel geworden en heeft hij zo de macht over het stuur verloren.
Robert van Loon | 23 april 2019 11:10 | Aangepast op 23 april 2019 11:10
De ambulancedienst en politie hebben de man met de hulp van een wervelplank uit het voertuig gehaald. Hij is met spoed naar het Albert Schweitzer ziekenhuis gebracht.


Een berger haalt het voertuig van de weg. Een rijstrook van de Overkampweg richting de oprit naar de N3 is daardoor enige tijd afgesloten.

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Gegil, bloed en duistere muziek: deze speeltuin is tijdens Halloween een griezelige plek

Van versierde pompoenen tot Trick or Treat: speeltuin Stadspolders was tijdens Halloween het toneel ...

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...