Dordrecht, Netherlands

Man slaat twee mensen met hamer ziekenhuis in

Een man van 46 uit Dordrecht heeft woensdagavond op de Voorstraat-Noord twee mannen geslagen met een hamer. De slachtoffers moesten worden behandeld in het ziekenhuis. De dader zit vast.
Peter Tromp | 21 september 2017 15:19 | Aangepast op 21 september 2017 15:19
De mishandeling vond plaats voor de deur van café The Hide Away. De man was dronken. Het personeel wilde de man niet binnenlaten. Daarop kwam hij enige tijd later terug en sloeg een medewerker met een hamer op zijn hoofd. Toen de eigenaar van het café zijn medewerker wilde beschermen, werd ook hij geslagen.

De dronken man stond nog altijd voor het café toen de politie kwam. Hij is direct geboeid en naar het bureau gebracht. De man hangt een veroordeling boven het hoofd, vanwege poging doodslag danwel zware mishandeling.

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...