Dordrecht, Netherlands

Man slaat twee mensen met hamer ziekenhuis in

Een man van 46 uit Dordrecht heeft woensdagavond op de Voorstraat-Noord twee mannen geslagen met een hamer. De slachtoffers moesten worden behandeld in het ziekenhuis. De dader zit vast.
Peter Tromp | 21 september 2017 15:19 | Aangepast op 21 september 2017 15:19
De mishandeling vond plaats voor de deur van café The Hide Away. De man was dronken. Het personeel wilde de man niet binnenlaten. Daarop kwam hij enige tijd later terug en sloeg een medewerker met een hamer op zijn hoofd. Toen de eigenaar van het café zijn medewerker wilde beschermen, werd ook hij geslagen.

De dronken man stond nog altijd voor het café toen de politie kwam. Hij is direct geboeid en naar het bureau gebracht. De man hangt een veroordeling boven het hoofd, vanwege poging doodslag danwel zware mishandeling.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...