gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Man verschanst zich uren op dak

43e79236923343019bf43cd4e4bdf260

Na een vechtpartij verstopte een man zich urenlang voor de politie op daken van huizen aan de Varkenmarkt. Het kostte een politie-onderhandelaar veel moeite hem naar beneden te praten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Rond half twee in de nacht van vrijdag op zaterdag vond op straat een vechtpartij plaats. Toen de politie daarbij verscheen vluchtte één van de vechtersbazen de daken op de Varkenmarkt op.

De politie schakelde een onderhandelaar in en de brandweer met een hoogwerker, want de voortvluchtige man was duidelijk niet van plan om vrijwillig naar beneden te komen. Er werd bovendien een speciaal luchtkussen aangevoerd om de man in geval van nood te kunnen opvangen. Ook werd de politiehelicopter ingeschakeld.

Na enkele uren besloot de man dan toch maar naar beneden te komen. Met de hoogwerker werd hij weer op de begane grond gezet. En natuurlijk aangehouden voor het veroorzaken van een gevaarlijke situatie.

Ondertussen had hij wel aan verschillende daken flinke schade aangebracht. Die schade is met een drone opgenomen en wordt door dakdekkers gerepareerd.

Lees ook

pcpbredagooglemaps

Extreem geweld op het voetbalveld: 2 weken cel en taakstraf geëist

Een gebroken oogkas, een gebroken jukbeen en een hersenschudding: een thuiswedstrijd bij voetbalclub PCP in Breda eindigde begin 2024 in extreem geweld. Het slachtoffer lag op de grond en werd tegen zijn hoofd geschopt. Tegen twee spelers van tegenstander SSW Dordrecht is dinsdag twee weken cel en 140 uur taakstraf geëist. Niet duidelijk is wat ze precies deden.

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

fotopersburobusinkinvallen

Zes verdachten in groot drugsonderzoek blijven langer vastzitten

De zes verdachten die vorige week werden aangehouden na meerdere invallen in Dordrecht en Zwijndrecht, blijven langer vastzitten. Zij zijn afgelopen vrijdag voorgeleid en de rechter-commissaris heeft besloten dat hun voorarrest met veertien dagen wordt verlengd, meldt het Openbaar Ministerie.

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.