gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Man verschanst zich uren op dak

43e79236923343019bf43cd4e4bdf260

Na een vechtpartij verstopte een man zich urenlang voor de politie op daken van huizen aan de Varkenmarkt. Het kostte een politie-onderhandelaar veel moeite hem naar beneden te praten.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Rond half twee in de nacht van vrijdag op zaterdag vond op straat een vechtpartij plaats. Toen de politie daarbij verscheen vluchtte één van de vechtersbazen de daken op de Varkenmarkt op.

De politie schakelde een onderhandelaar in en de brandweer met een hoogwerker, want de voortvluchtige man was duidelijk niet van plan om vrijwillig naar beneden te komen. Er werd bovendien een speciaal luchtkussen aangevoerd om de man in geval van nood te kunnen opvangen. Ook werd de politiehelicopter ingeschakeld.

Na enkele uren besloot de man dan toch maar naar beneden te komen. Met de hoogwerker werd hij weer op de begane grond gezet. En natuurlijk aangehouden voor het veroorzaken van een gevaarlijke situatie.

Ondertussen had hij wel aan verschillende daken flinke schade aangebracht. Die schade is met een drone opgenomen en wordt door dakdekkers gerepareerd.

Lees ook

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

rappende verdachte rechtbank

Hasjdealer in buik en bil geschoten: 'rappende' verdachte wordt vrijgesproken

De rechter heeft een 31-jarige Dordtenaar vrijgesproken van betrokkenheid bij een schietpartij, waarbij een hasjdealer in de buik en de bil werd geraakt. Dat gebeurde in oktober 2019.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.

biesboschharmblom

Vastlopen ligt op de loer: watersporters gewaarschuwd voor lage waterstand

Wie de komende weken met een motorboot de Biesbosch in wil, doet er goed aan zich voor te bereiden. Door de aanhoudende droogte staan veel kreken uitzonderlijk laag en raken ze steeds meer begroeid met waterplanten en algen. "De plantengroei is wel een dingetje."

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.

Calvin Raatsie FC Dordrecht

Na jaar op de bank wil nieuwe FC Dordrecht-goalie laten zien wat hij kan: 'Waren hectische dagen'

Na een succesvol promotieseizoen bij Excelsior hoopte Calvin Raatsie (24) ook in de eredivisie op een doorbraak. De doelman werd echter tweede keus en mikt bij FC Dordrecht, waar hij afgelopen week werd gepresenteerd, op een succesvol hoofdstuk in zijn carrière. "Ik weet van mezelf dat ik het aankan."