gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mantelzorgers komen tot rust tijdens verwenochtend

384823d8dc46c550e2fc59f81b813d17

Mantelzorgers konden zich lekker laten vertroetelen bij wijkcentrum Koloriet. Zo waren er handmassages, manicures en werd er henna gezet.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Vrijdag was het de laatste dag van de verwenweek voor mantelzorgers in de stad. De hele week konden mantelzorgers een moment rust pakken van het harde werk dat zij doen. Zo konden ze zelf verzorgingsproducten maken, schilderen en mozaïeken.

Voor MEE Mantelzorg is het normaal dat mantelzorgers een week in het jaar in de spotlights staan. “Het is heel belangrijk dat er mantelzorgers zijn”, vertelt Saziye Kemaldar. “Zij doen meer dan wij kunnen bieden als thuiszorg.”

Dursel Buyukodabasi organiseert al zes jaar een activiteit voor de mantelzorgers. Vorig jaar heeft zij een High Tea georganiseerd maar dit liep minder goed dan de massages en de manicure. Daarom heeft ze dit jaar samen met Saziye Kemaldar de verwenochtend weer geregeld. “Mantelzorgers verdienen het om verwend te worden”, vertelt Dursel. &frags=pl%2Cwn

Lees ook

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

Steekpartij AZC foto

Steekpartij azc Dordrecht, twee verdachten aangehouden

Bij het asielzoekerscentrum aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht vond maandagmiddag een steekpartij plaats. Het incident gebeurde rond 15.45 uur. Eén man is gewond geraakt en ter plaatste door een ambulance behandeld. Twee verdachten zijn aangehouden.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - KINDERBOERDERIJ

Dierenvriend Quirijn heeft van zijn hobby zijn werk kunnen maken

Vanaf jongs af aan heeft Quirijn altijd al dieren gehad. Ondertussen verzorgt hij al 27 jaar de dieren op kinderboerderij de Kiboe-hoeve in Zwijndrecht. Monique houdt wel van konijntjes knuffelen, dus neemt ze een kijkje bij de werkzaamheden van Quirijn. Als ze maar geen poep hoeft te scheppen.