Dordrecht, Netherlands

Mantelzorgers komen tot rust tijdens verwenochtend

Mantelzorgers konden zich lekker laten vertroetelen bij wijkcentrum Koloriet. Zo waren er handmassages, manicures en werd er henna gezet.
Maud Kannekens | 16 november 2018 16:06 | Aangepast op 16 november 2018 16:06
Vrijdag was het de laatste dag van de verwenweek voor mantelzorgers in de stad. De hele week konden mantelzorgers een moment rust pakken van het harde werk dat zij doen. Zo konden ze zelf verzorgingsproducten maken, schilderen en mozaïeken.

Voor MEE Mantelzorg is het normaal dat mantelzorgers een week in het jaar in de spotlights staan. “Het is heel belangrijk dat er mantelzorgers zijn”, vertelt Saziye Kemaldar. “Zij doen meer dan wij kunnen bieden als thuiszorg.”

Dursel Buyukodabasi organiseert al zes jaar een activiteit voor de mantelzorgers. Vorig jaar heeft zij een High Tea georganiseerd maar dit liep minder goed dan de massages en de manicure. Daarom heeft ze dit jaar samen met Saziye Kemaldar de verwenochtend weer geregeld. “Mantelzorgers verdienen het om verwend te worden”, vertelt Dursel. &frags=pl%2Cwn

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...