gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mantelzorgers komen tot rust tijdens verwenochtend

384823d8dc46c550e2fc59f81b813d17

Mantelzorgers konden zich lekker laten vertroetelen bij wijkcentrum Koloriet. Zo waren er handmassages, manicures en werd er henna gezet.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Vrijdag was het de laatste dag van de verwenweek voor mantelzorgers in de stad. De hele week konden mantelzorgers een moment rust pakken van het harde werk dat zij doen. Zo konden ze zelf verzorgingsproducten maken, schilderen en mozaïeken.

Voor MEE Mantelzorg is het normaal dat mantelzorgers een week in het jaar in de spotlights staan. “Het is heel belangrijk dat er mantelzorgers zijn”, vertelt Saziye Kemaldar. “Zij doen meer dan wij kunnen bieden als thuiszorg.”

Dursel Buyukodabasi organiseert al zes jaar een activiteit voor de mantelzorgers. Vorig jaar heeft zij een High Tea georganiseerd maar dit liep minder goed dan de massages en de manicure. Daarom heeft ze dit jaar samen met Saziye Kemaldar de verwenochtend weer geregeld. “Mantelzorgers verdienen het om verwend te worden”, vertelt Dursel. &frags=pl%2Cwn

Lees ook

politie 02

Minderjarige jongen gewond na steekpartij op camping

Een minderjarige jongen uit Ridderkerk is vorige week gewond geraakt bij een steekpartij op een camping in het Zeeuwse Scharendijke. Een minderjarige jongen uit Meerssen is opgepakt.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

tempFileForShare_20260725-123127

Beschonken bestuurder slingert met 40 kilometer per uur over A16

Een man is enkele nachten terug aangehouden omdat hij met een slakkengang over de A16 reed, meermaals tegen de vangrail botste en in de berm tot stilstand kwam. Niet geheel verrassend: de bestuurder was onder invloed van alcohol.

artikelfoto martijn noort

Abrupt einde Moulin Rouge: Dordtse musicalster Martijn Noort blijft verslagen achter

Voor Dordtenaar Martijn Noort is zijn eerste grote hoofdrol in een Nederlandse musical onverwacht ten einde gekomen. Aanvankelijk zou hij nog tot begin augustus te zien zijn in Moulin Rouge! De Musical. Maar nadat een sprinklerinstallatie door een technisch defect in het Utrechtse Beatrixtheater afging, zijn alle resterende voorstellingen geschrapt.

laden elektrische auto stoep

Laden over de stoep: tientallen Dordtenaren hebben het aangevraagd

Sinds de mogelijkheid bestaat om stekkerauto’s op te laden via een kabel over de stoep, hebben 42 Dordtenaren zich daarvoor bij de gemeente gemeld. Tot mei waren elektrische rijders zonder eigen oprit vooral aangewezen op openbare laadpalen.

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”