gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mantelzorgers komen tot rust tijdens verwenochtend

384823d8dc46c550e2fc59f81b813d17

Mantelzorgers konden zich lekker laten vertroetelen bij wijkcentrum Koloriet. Zo waren er handmassages, manicures en werd er henna gezet.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Vrijdag was het de laatste dag van de verwenweek voor mantelzorgers in de stad. De hele week konden mantelzorgers een moment rust pakken van het harde werk dat zij doen. Zo konden ze zelf verzorgingsproducten maken, schilderen en mozaïeken.

Voor MEE Mantelzorg is het normaal dat mantelzorgers een week in het jaar in de spotlights staan. “Het is heel belangrijk dat er mantelzorgers zijn”, vertelt Saziye Kemaldar. “Zij doen meer dan wij kunnen bieden als thuiszorg.”

Dursel Buyukodabasi organiseert al zes jaar een activiteit voor de mantelzorgers. Vorig jaar heeft zij een High Tea georganiseerd maar dit liep minder goed dan de massages en de manicure. Daarom heeft ze dit jaar samen met Saziye Kemaldar de verwenochtend weer geregeld. “Mantelzorgers verdienen het om verwend te worden”, vertelt Dursel. &frags=pl%2Cwn

Lees ook

chemours

In deze gemeente hebben mensen het meeste PFAS in hun bloed

Zo’n driekwart van de Nederlanders had in 2025 te veel PFAS in het bloed. Dat meldt het RIVM. In Dordrecht waren de waarden bijna het slechtst van het hele land. Alleen rond de industrie in Zeeuws-Vlaanderen was het nog extremer.

arkelrechtbank

Syrische terreurverdachte Ayham A. (41) uit Arkel: 'Ik was geen IS-strijder'

Een 41-jarige man uit Syrië, die begin 2023 werd opgepakt in Arkel, zegt dat hij geen leidinggevende rol heeft gehad binnen de terreurorganisatie IS. Volgens Ayham A. is er sprake van een persoonsverwisseling. Hij betoogde dat maandag, op de eerste dag van de rechtszaak tegen hem.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.