gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mantelzorgers komen tot rust tijdens verwenochtend

384823d8dc46c550e2fc59f81b813d17.jpg

Mantelzorgers konden zich lekker laten vertroetelen bij wijkcentrum Koloriet. Zo waren er handmassages, manicures en werd er henna gezet.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Vrijdag was het de laatste dag van de verwenweek voor mantelzorgers in de stad. De hele week konden mantelzorgers een moment rust pakken van het harde werk dat zij doen. Zo konden ze zelf verzorgingsproducten maken, schilderen en mozaïeken.

Voor MEE Mantelzorg is het normaal dat mantelzorgers een week in het jaar in de spotlights staan. “Het is heel belangrijk dat er mantelzorgers zijn”, vertelt Saziye Kemaldar. “Zij doen meer dan wij kunnen bieden als thuiszorg.”

Dursel Buyukodabasi organiseert al zes jaar een activiteit voor de mantelzorgers. Vorig jaar heeft zij een High Tea georganiseerd maar dit liep minder goed dan de massages en de manicure. Daarom heeft ze dit jaar samen met Saziye Kemaldar de verwenochtend weer geregeld. “Mantelzorgers verdienen het om verwend te worden”, vertelt Dursel. &frags=pl%2Cwn

Lees ook

CDA campagne verkiezingsdag.png

LIVE

Partij zoekt grens op: campagne voeren naast een stembureau, mag dat wel?

Het stemmen voor een nieuwe gemeenteraad is begonnen. Vanaf 07.30 tot 21.00 uur zijn deze woensdag tientallen stemlokalen in de negen gemeenten in onze streek geopend: van treinstation en gymzaal, tot buurthuis en een plek waar je kunt stemmen vanuit de auto of op de fiets. Maar waar baseren onze inwoners zich op bij het bepalen van hun stem? Je leest het in dit live-blog.

Matty kiest eerst keer stemmen.png

Matty (18) mag voor het eerst stemmen en stemt op haar broer: 'Ik ben trots!'

Voor de 18-jarige Matty zijn deze lokale verkiezingen extra bijzonder. Ze mag voor het eerst stemmen en doet dit niet op zomaar iemand: haar broer staat op de lijst. “Ik ben echt trots, maar het voelt wel gek”, aldus de Dordtse.

artikelfoto fcdordt toposs.jpg

FC Dordrecht morst punten tegen TOP Oss: 'Je moet leren om zo’n wedstrijd dood te maken'

FC Dordrecht heeft woensdagavond twee kostbare punten laten liggen in de strijd om de play-offs. De ploeg van trainer Dirk Kuyt speelde met 2-2 gelijk tegen hekkensluiter TOP Oss, nadat het al vroeg op een comfortabele 2-0 voorsprong kwam. Door het gelijkspel staat FC Dordrecht nu op de negende plaats, net buiten de play-offplekken.

stemmen bij de brandweer.png

Op deze locaties maak jij jouw stemervaring net wat specialer

Stemmen in een brandweerkazerne, speeltuin of postduivenvereniging. Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen zetten verschillende bijzondere plekken in de streek hun deuren open zodat jij je stem daar kunt uitbrengen.

yv2026317NKS04523.jpg

FC Dordrecht deelt de punten met hekkensluiter TOP Oss

FC Dordrecht neemt het op de dinsdagavond op tegen de hekkensluiter TOP Oss. Alles is nog mogelijk rondom de play-offs, maar het begint steeds spannender te worden. Toch slagen de Dordtenaren er niet in om zichzelf wat ademruimte te geven en speelt het gelijk tegen de gasten uit Brabant.

foto artikel de stemming in Zwijndrecht.jpg

De Stemming in Zwijndrecht: ‘Lang leve de bejaardenhuizen, laat ze maar weer komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Zwijndrecht.