Dordrecht, Netherlands

Mantelzorgers met high tea in het zonnetje gezet

Om waardering uit te spreken voor de Dordtse mantelzorgers brachten dertig vrijwilligers zaterdag een high tea rond. Zeshonderd dozen gingen in totaal de deur van restaurant Post uit, waar de pakketten werden samengesteld.
Corrado Francke | 9 november 2020 16:56 | Aangepast op 9 november 2020 16:56
Normaal werd in het Van der Valkhotel een brunch georganiseerd. "Maar in deze tijd waarin we nu zitten kan dat niet en hebben we deze oplossing bedacht", vertelt Chantal Kruithof van MEE Mantelzorg.

"We hebben gelukkig veel mensen", ziet ook Ellen van Dop van Stichting Present. "Alle mantelzorgers in Dordt die zijn opgegeven, mogen meedoen. Op een gegeven moment moesten we de aanmeldingen zelfs stoppen, toen werden het er echt te veel."

Het pakket was met onder andere brownies, pindarotsen, sandwiches en thee goedgevuld. Leerlingen van de Johan Frisoschool hebben de dozen versierd.

Lees ook

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...