gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mantelzorgers versieren verrassingsdoosje

16519957202ef50bce2be8beb5bfbbe3

Lekker knutselen en gezellig kletsen met andere mantelzorgers. Dit kon donderdagmiddag bij Trefpunt De Nieuwe Stoof. Mantelzorgers kregen een houten doosje en glimmende steentjes en konden aan de slag.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Ina de Jong organiseerde het mozaïeken bij het trefpunt. Dit doet ze al zes jaar tijdens de verwenweek voor mantelzorgers. “De zorg die de mantelzorgers iedere dag leveren is erg zwaar”, legt Ina uit waarom ze dit belangrijk vindt.

Willy Wisse is een van de mantelzorgers die aanschoof bij de activiteit. Zij zorgde vijf jaar lang voor haar vader. Na het overlijden heeft ze niet stilgezeten. Nu zorgt ze voor haar buurvrouw en voor haar zus. Daarnaast is ze vrijwilliger in het ziekenhuis.

“Het is klasse wat ze allemaal doen met de verwenweek", vertelt Willy. "Kan je niet omdat je iemand moet verzorgen of onverwacht ziek wordt. Dan kan je altijd op een andere dag meedoen."&frags=pl%2Cwn

Lees ook

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

timmerdorpdordt

Voor het eerst een timmerdorp op deze plek: 'Er ontstaan serieuze hutten'

Kinderen en klussen is misschien niet de eerste combinatie waar je aan denkt. Toch worden elke zomervakantie op verschillende plekken met veel enthousiasme timmerdorpen gebouwd. Rotaryclub Johan de Witt ter Merwede organiseert dit jaar voor het eerst een timmerdorp in de Dordtse wijk de Staart. “Het is een groot succes”, zegt Jurgina Feith initiatiefneemster van deze eerste editie.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.

begraafplaatsessenhofmilitair

Dordtse militair wordt herbegraven op ereveld Essenhof

De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.