gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marco Boogers: de ultieme cultheld in het betaald voetbal?

946fdaece6c9d9dde6a2d9e42278ccff

Het tijdschrift Voetbal International (VI) is op zoek naar de ultieme cultheld in het betaald voetbal. Supportersvereniging Schapekoppen heeft Marco Boogers, clubtopscorer van FC Dordrecht genomineerd voor deze titel.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De 'Koning van de Krommedijk' promoveerde twee keer met met de club. Hij scoorde in 134 wedstrijden namens Dordrecht '90 in totaal 66 doelpunten voor de club. In 2003 werd hij, na het beëindigen van zijn actieve carrière, aangesteld als technisch directeur: tot 2017 was hij actief voor de Schapekoppen.

Trouwe supporters van alle Nederlandse betaaldvoetbalclubs nomineren voor de verkiezing van Voetbal International hun cultheld: via een stemmingsronde op de website van VI is het mogelijk om je stem uit te brengen.

In de eerste stemronde heeft hij concurrentie van onder andere Martin Drent (FC Groningen), Jeroen Verhoeven (FC Volendam) en Barry van Galen (AZ).

Eind juni ging Rijnmond nog in gesprek met Boogers:

Lees ook

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

dordtinstoom2026

Zondag op TV Dordrecht: terugblik Dordt in Stoom 2026

Nu de zomervakantie voorbij is en ook de zomerevenementen-periode in stad en streek langzaam op zijn eind loopt, is deze zondag nog een keer onze speciale uitzending over een van de grootste evenementen van eerder dit jaar te zien: Dordt in Stoom 2026.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.