gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marco Boogers: de ultieme cultheld in het betaald voetbal?

946fdaece6c9d9dde6a2d9e42278ccff

Het tijdschrift Voetbal International (VI) is op zoek naar de ultieme cultheld in het betaald voetbal. Supportersvereniging Schapekoppen heeft Marco Boogers, clubtopscorer van FC Dordrecht genomineerd voor deze titel.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De 'Koning van de Krommedijk' promoveerde twee keer met met de club. Hij scoorde in 134 wedstrijden namens Dordrecht '90 in totaal 66 doelpunten voor de club. In 2003 werd hij, na het beëindigen van zijn actieve carrière, aangesteld als technisch directeur: tot 2017 was hij actief voor de Schapekoppen.

Trouwe supporters van alle Nederlandse betaaldvoetbalclubs nomineren voor de verkiezing van Voetbal International hun cultheld: via een stemmingsronde op de website van VI is het mogelijk om je stem uit te brengen.

In de eerste stemronde heeft hij concurrentie van onder andere Martin Drent (FC Groningen), Jeroen Verhoeven (FC Volendam) en Barry van Galen (AZ).

Eind juni ging Rijnmond nog in gesprek met Boogers:

Lees ook

businkautobrand

Auto brandt uit in Dordrecht

Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.