gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marco Boogers: de ultieme cultheld in het betaald voetbal?

946fdaece6c9d9dde6a2d9e42278ccff

Het tijdschrift Voetbal International (VI) is op zoek naar de ultieme cultheld in het betaald voetbal. Supportersvereniging Schapekoppen heeft Marco Boogers, clubtopscorer van FC Dordrecht genomineerd voor deze titel.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De 'Koning van de Krommedijk' promoveerde twee keer met met de club. Hij scoorde in 134 wedstrijden namens Dordrecht '90 in totaal 66 doelpunten voor de club. In 2003 werd hij, na het beëindigen van zijn actieve carrière, aangesteld als technisch directeur: tot 2017 was hij actief voor de Schapekoppen.

Trouwe supporters van alle Nederlandse betaaldvoetbalclubs nomineren voor de verkiezing van Voetbal International hun cultheld: via een stemmingsronde op de website van VI is het mogelijk om je stem uit te brengen.

In de eerste stemronde heeft hij concurrentie van onder andere Martin Drent (FC Groningen), Jeroen Verhoeven (FC Volendam) en Barry van Galen (AZ).

Eind juni ging Rijnmond nog in gesprek met Boogers:

Lees ook

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

Overval Kruidvat Kerkbuurt Sliedrecht

Gewapende overval op winkel, 17-jarige verdachte aangehouden

Aan de Kerkbuurt in Sliedrecht heeft dinsdagavond een gewapende overval met een mes plaatsgevonden. Dit gebeurde rond 17.30 uur bij een vestiging van de Kruidvat.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

Foto website

Extra bescherming voor brugkelder tijdens tweede passage hoge scheepvaart

Rijkswaterstaat neemt extra maatregelen om de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart goed te laten verlopen. Komend weekend kunnen hoge schepen de brug namelijk weer voor de enige keer deze maand passeren en daarbij moet schade aan de brugkelder en de schepen zelf worden voorkomen.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.