gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marco Boogers wil oude liefde FC Dordrecht adviseren

f5ba2e9650b7745a2f0cddc50ca009e3.jpg

Twintig jaar lang was Marco Boogers verbonden aan FC Dordrecht: vier seizoenen als speler, zestien jaar als technisch manager. Drie jaar na zijn vertrek is hij kritisch. "Ik weet dat mensen heel erg hun best doen. Dat waardeer ik, maar dat betekent niet dat je het goed doet", vertelt hij tegen mediapartner Rijnmond.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Hij geeft de club niet meer dan een 4. "En dan zit ik nog hoog, heel hoog", benadrukt Boogers, die graag nog eens om de tafel zou willen zitten met algemeen directeur Hans de Zeeuw.

Het samenwerkingsverband met Feyenoord is volgens hem een verkeerde keuze. "Hans wilde zo graag met een Feyenoordpyjama die keuze maken. Dat is heel verkeerd geweest. Hij heeft geen verstand van voetbal."

De Zeeuw laat aan Rijnmond weten graag een kop koffie met Boogers zou willen drinken. "De sportieve samenwerking met Feyenoord kwam alleen maar omdat we het anders financieel niet konden bolwerken. Marco heeft m'n nummer en ik hoop echt dat we op een normale manier een bak koffie kunnen doen."

De Schapekoppen gaan samenwerken met een andere Eredivisieclub. Welke club dat is, wordt deze week bekend.

Lees ook

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.

20220725162648_IMG_1516 (1) (1).jpg

Vijf auto's betrokken bij ongeluk, files op A15 en A16

Vijf auto's zijn dinsdagochtend betrokken geweest bij een botsing op de A15, ter hoogte van Ridderkerk. Volgens een politiewoordvoerder raakte één auto flink beschadigd, maar raakte niemand gewond.