gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marco Boogers wil oude liefde FC Dordrecht adviseren

f5ba2e9650b7745a2f0cddc50ca009e3

Twintig jaar lang was Marco Boogers verbonden aan FC Dordrecht: vier seizoenen als speler, zestien jaar als technisch manager. Drie jaar na zijn vertrek is hij kritisch. "Ik weet dat mensen heel erg hun best doen. Dat waardeer ik, maar dat betekent niet dat je het goed doet", vertelt hij tegen mediapartner Rijnmond.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Hij geeft de club niet meer dan een 4. "En dan zit ik nog hoog, heel hoog", benadrukt Boogers, die graag nog eens om de tafel zou willen zitten met algemeen directeur Hans de Zeeuw.

Het samenwerkingsverband met Feyenoord is volgens hem een verkeerde keuze. "Hans wilde zo graag met een Feyenoordpyjama die keuze maken. Dat is heel verkeerd geweest. Hij heeft geen verstand van voetbal."

De Zeeuw laat aan Rijnmond weten graag een kop koffie met Boogers zou willen drinken. "De sportieve samenwerking met Feyenoord kwam alleen maar omdat we het anders financieel niet konden bolwerken. Marco heeft m'n nummer en ik hoop echt dat we op een normale manier een bak koffie kunnen doen."

De Schapekoppen gaan samenwerken met een andere Eredivisieclub. Welke club dat is, wordt deze week bekend.

Lees ook

PSX_20260728_202912

Vuurzee op oplegger, elektrische karretjes in vlammen op

Twee elektrische voertuigen zijn dinsdagavond verwoest door brand in Heerjansdam. Ze stonden op de oplegger van een busje.

pw20260801_WAL5518

Moeizame generale voor FC Dordrecht: nederlaag tegen Belgische beloften

Zes dagen voor de competitiestart heeft FC Dordrecht niet bepaald overtuigd. In eigen stadion was RSCA Futures - het beloftenteam van Anderlecht uitkomend op het tweede Belgische niveau - met 0-2 te sterk.

Schermafbeelding 2026-07-23 170721

Doorstroming van N3 naar A16 moet beter, dit gaat er gebeuren

Weggebruikers die vanaf de N3 linksaf naar de A16 willen, kunnen na een ingreep gebruik maken van twee rijstroken. Rijkswaterstaat past het kruispunt in Dordrecht aan aangezien verkeer daar regelmatig opstroopt, ook nu de Papendrechtsebrug dicht is. “We hebben dit vooraf zien aankomen.”

sterrenwachterikblokland

'Spectaculaire' zonsverduistering én meteorenzwerm: Dordtse sterrenwacht verwacht topdrukte

Het is volgens Sterrenwacht Mercurius in Dordrecht een van de meest spectaculaire zonsverduisteringen van de komende jaren. Over minder dan twee weken schuift de maan voor bijna 90 procent voor de zon. "Het wordt een groot event. We pakken het groots aan."

RolleBollen_2

Al skatend door het Weizigtpark: Rollebollen keert terug met meerdere rolschaatsavonden

Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.