gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Marco Boogers wil oude liefde FC Dordrecht adviseren

f5ba2e9650b7745a2f0cddc50ca009e3

Twintig jaar lang was Marco Boogers verbonden aan FC Dordrecht: vier seizoenen als speler, zestien jaar als technisch manager. Drie jaar na zijn vertrek is hij kritisch. "Ik weet dat mensen heel erg hun best doen. Dat waardeer ik, maar dat betekent niet dat je het goed doet", vertelt hij tegen mediapartner Rijnmond.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Hij geeft de club niet meer dan een 4. "En dan zit ik nog hoog, heel hoog", benadrukt Boogers, die graag nog eens om de tafel zou willen zitten met algemeen directeur Hans de Zeeuw.

Het samenwerkingsverband met Feyenoord is volgens hem een verkeerde keuze. "Hans wilde zo graag met een Feyenoordpyjama die keuze maken. Dat is heel verkeerd geweest. Hij heeft geen verstand van voetbal."

De Zeeuw laat aan Rijnmond weten graag een kop koffie met Boogers zou willen drinken. "De sportieve samenwerking met Feyenoord kwam alleen maar omdat we het anders financieel niet konden bolwerken. Marco heeft m'n nummer en ik hoop echt dat we op een normale manier een bak koffie kunnen doen."

De Schapekoppen gaan samenwerken met een andere Eredivisieclub. Welke club dat is, wordt deze week bekend.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met filmmaker Martijn Vonck

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met de jonge filmmaker Martijn Vonck. Hij bracht onlangs een video uit waarin Dordrecht centraal staat en waar de liefde voor de stad vanaf straalt.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

23547e040be5666e49d0ff4de785e9ea

27 niet-ingeschreven personen aangetroffen na woningcontrole

In meerdere wijken in Papendrecht hebben handhavers en toezichthouders 36 verschillende woningen gecontroleerd. In 29 van deze woningen bleek iets niet in de haak te zijn. Zo werden in totaal 27 niet-ingeschreven personen aangetroffen.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.