Dordrecht, Netherlands

Marco Stam best golfende wethouder uit de regio

Sportwethouder Marco Stam heeft woensdagmorgen zelf een sporttrofee in de wacht gesleept. Hij won de putprijs voor wethouders tijdens de 'Battle of the Cities' bij golfclub De Merwelanden.
Petra Scheurwater | 4 september 2019 12:47 | Aangepast op 4 september 2019 12:47
Al weer voor de zesde keer werd de traditionele senioren golfwedstrijd gehouden met als doel de felbegeerde wisseltrofee voor de eigen woonplaats binnen te halen.

De wethouders van de Drechtsteden zijn sinds vier jaar van de partij om in een onderlinge putwedstrijd uit te maken wie er dit jaar met de 'gouden putter' vandoor gaat. Stam won van zijn college-wethouders door 18 holes te putten in 37 slagen.


Eerder was ook al een Dordtse wethouder de beste golfer. In 2016 won Rinette Reynvaan, destijds wethouder sport van Dordrecht. Een jaar later werd zij nipt verslagen door Jolande de Witte van Zwijndrecht.

Foto: Marco Stam

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: gemeente doet aangifte

De gemeente Dordrecht doet aangifte van een inbraak in het Dordthuis in aanbouw. Op de nacht van 1 o...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...