Dordrecht, Netherlands

Mario Popma is dertiende partij bij verkiezingen

Mario Popma heeft zich ook als partij ingeschreven voor de gemeenteraadsverkiezingen. Daarmee komt het aantal deelnemende partijen op dertien.
Peter Tromp | 7 februari 2018 12:29 | Aangepast op 7 februari 2018 12:29
Popma heeft zich pas op het allerlaatste moment aangemeld voor de verkiezingen van 21 maart. Hij was in het verleden actief binnen de SP. Nu doet hij mee als eenling. Hij heeft geen partijprogramma en geen lijst met namen.

Popma wil op dit moment niet uitgebreid reageren. Zaterdag is hij tussen 10.00 en 13.00 uur te gast in Studio De Witt op Drechtstad FM.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...