Dordrecht, Netherlands

Mario Popma is dertiende partij bij verkiezingen

Mario Popma heeft zich ook als partij ingeschreven voor de gemeenteraadsverkiezingen. Daarmee komt het aantal deelnemende partijen op dertien.
Peter Tromp | 7 februari 2018 12:29 | Aangepast op 7 februari 2018 12:29
Popma heeft zich pas op het allerlaatste moment aangemeld voor de verkiezingen van 21 maart. Hij was in het verleden actief binnen de SP. Nu doet hij mee als eenling. Hij heeft geen partijprogramma en geen lijst met namen.

Popma wil op dit moment niet uitgebreid reageren. Zaterdag is hij tussen 10.00 en 13.00 uur te gast in Studio De Witt op Drechtstad FM.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...