Dordrecht, Netherlands

Mario Popma is dertiende partij bij verkiezingen

Mario Popma heeft zich ook als partij ingeschreven voor de gemeenteraadsverkiezingen. Daarmee komt het aantal deelnemende partijen op dertien.
Peter Tromp | 7 februari 2018 12:29 | Aangepast op 7 februari 2018 12:29
Popma heeft zich pas op het allerlaatste moment aangemeld voor de verkiezingen van 21 maart. Hij was in het verleden actief binnen de SP. Nu doet hij mee als eenling. Hij heeft geen partijprogramma en geen lijst met namen.

Popma wil op dit moment niet uitgebreid reageren. Zaterdag is hij tussen 10.00 en 13.00 uur te gast in Studio De Witt op Drechtstad FM.

Lees ook

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...