Dordrecht, Netherlands

Mario Popma is dertiende partij bij verkiezingen

Mario Popma heeft zich ook als partij ingeschreven voor de gemeenteraadsverkiezingen. Daarmee komt het aantal deelnemende partijen op dertien.
Peter Tromp | 7 februari 2018 12:29 | Aangepast op 7 februari 2018 12:29
Popma heeft zich pas op het allerlaatste moment aangemeld voor de verkiezingen van 21 maart. Hij was in het verleden actief binnen de SP. Nu doet hij mee als eenling. Hij heeft geen partijprogramma en geen lijst met namen.

Popma wil op dit moment niet uitgebreid reageren. Zaterdag is hij tussen 10.00 en 13.00 uur te gast in Studio De Witt op Drechtstad FM.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...