gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Markt in Koffie Corner Vriesestraat

45f4003cc644652bf976b1a6f0447d36

De Koffie Corner in de Vriesestraat van Roely Bartels mag niet meer gebruikt worden om koffie te drinken door de corona maatregelen. Daarom zet zij haar zaak open voor marktkooplui. “Ik geef hen hier de kans om een te ondernemen om de mensen te helpen die doordeweeks lege schappen aantreffen in de supermarkt en hier toch in het weekend hun boodschappen kunnen doen”, vertelt Bartels.

Alka Goos |  | Aangepast op
Ron Huygen is een van de marktkoopmannen die gebruikt maakt van de koffiecorner. Hij vindt het een trieste zaak dat de markt is afgelast. “We proberen meer marktkooplui te benaderen om volgende week een completer plaatje te realiseren.” Nu staat Ron er met zijn kraam, maar als het goed is blijft het daar dus niet bij. “We proberen een kaasboertje te krijgen, wat groente en fruit. Gewoon de benodigdheden die voor de mensen makkelijk zijn.”


Roely wil er geen evenement of drukte van maken, maar vindt het voornamelijk belangrijke dat mensen hier kunnen kopen wat echt gemist wordt nu de markt er niet meer is. “Ik had eigenlijk gehoopt dat het hier al voller zou zijn, maar dat wordt toch wat lastiger. Mensen moeten hier kramen organiseren”, legt ze uit.

Lees ook

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

dronebusinkpont

Roep om maatregelen na dodelijk ongeluk bij veerpont: ‘Dit is geen toeval meer’

De VSP in Dordrecht dringt aan tot maatregelen bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Een auto reed zondagavond het water in bij de opgang van de pont. Daarbij is een man overleden en raakten twee andere inzittenden gewond. De partij pleit voor een slagboom. “Dit gebeurt meestal als de pont al uit de vaart is. Je ziet dan alleen een zwart gat.”

politie 01

Arrestaties voor cocaïnesmokkel via havens van Rotterdam en Vlissingen

Twee mannen zijn aangehouden voor het voorbereiden van de invoer van cocaïne via de havens van Rotterdam en Vlissingen. Het gaat om een 42-jarige man uit Ridderkerk en een 43-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De politie vermoedt dat de Ridderkerker al langer betrokken is bij internationale drugssmokkel.

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.