gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Markt in Koffie Corner Vriesestraat

45f4003cc644652bf976b1a6f0447d36.jpg

De Koffie Corner in de Vriesestraat van Roely Bartels mag niet meer gebruikt worden om koffie te drinken door de corona maatregelen. Daarom zet zij haar zaak open voor marktkooplui. “Ik geef hen hier de kans om een te ondernemen om de mensen te helpen die doordeweeks lege schappen aantreffen in de supermarkt en hier toch in het weekend hun boodschappen kunnen doen”, vertelt Bartels.

Alka Goos |  | Aangepast op
Ron Huygen is een van de marktkoopmannen die gebruikt maakt van de koffiecorner. Hij vindt het een trieste zaak dat de markt is afgelast. “We proberen meer marktkooplui te benaderen om volgende week een completer plaatje te realiseren.” Nu staat Ron er met zijn kraam, maar als het goed is blijft het daar dus niet bij. “We proberen een kaasboertje te krijgen, wat groente en fruit. Gewoon de benodigdheden die voor de mensen makkelijk zijn.”


Roely wil er geen evenement of drukte van maken, maar vindt het voornamelijk belangrijke dat mensen hier kunnen kopen wat echt gemist wordt nu de markt er niet meer is. “Ik had eigenlijk gehoopt dat het hier al voller zou zijn, maar dat wordt toch wat lastiger. Mensen moeten hier kramen organiseren”, legt ze uit.

Lees ook

thumbjeeeeeeeee.png

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

altviool.png

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_03_25_15.Still001.png

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang sluit, is deze pont van groot belang

De MRD Striker. Het zegt je waarschijnlijk niks, maar het is een naam die voetgangers en fietsers tussen Dordrecht en Papendrecht de komende maanden veelvuldig tegenkomen. Die pont dient namelijk als alternatief voor de afgesloten Papendrechtsebrug, de Streekomroep kreeg ‘m alvast te zien.

IMG_7637 (1).jpg

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.