gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Markt in Koffie Corner Vriesestraat

45f4003cc644652bf976b1a6f0447d36

De Koffie Corner in de Vriesestraat van Roely Bartels mag niet meer gebruikt worden om koffie te drinken door de corona maatregelen. Daarom zet zij haar zaak open voor marktkooplui. “Ik geef hen hier de kans om een te ondernemen om de mensen te helpen die doordeweeks lege schappen aantreffen in de supermarkt en hier toch in het weekend hun boodschappen kunnen doen”, vertelt Bartels.

Alka Goos |  | Aangepast op
Ron Huygen is een van de marktkoopmannen die gebruikt maakt van de koffiecorner. Hij vindt het een trieste zaak dat de markt is afgelast. “We proberen meer marktkooplui te benaderen om volgende week een completer plaatje te realiseren.” Nu staat Ron er met zijn kraam, maar als het goed is blijft het daar dus niet bij. “We proberen een kaasboertje te krijgen, wat groente en fruit. Gewoon de benodigdheden die voor de mensen makkelijk zijn.”


Roely wil er geen evenement of drukte van maken, maar vindt het voornamelijk belangrijke dat mensen hier kunnen kopen wat echt gemist wordt nu de markt er niet meer is. “Ik had eigenlijk gehoopt dat het hier al voller zou zijn, maar dat wordt toch wat lastiger. Mensen moeten hier kramen organiseren”, legt ze uit.

Lees ook

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

school zwijndrecht

School stuurt brief naar ouders over mishandelingen: ‘Ga thuis het gesprek aan’

Middelbare school De Sprong in Zwijndrecht heeft in een brief ouders opgeroepen om met hun kinderen te spreken over het geweld en de mishandelingen die daar spelen. “We horen steeds meer dat jongeren worden gefilmd terwijl ze gepest, mishandeld, vernederd en onder druk gezet worden”, schrijft de schoolleiding. De school moet volgens de briefschrijvers een “veilige omgeving” zijn.

Dordthuis juli 2026

Dordthuis half november in gebruik: inwoners als eerste te gast

Het nieuwe stadskantoor is vanaf 16 november open voor inwoners van Dordrecht. Het zogenoemde Dordthuis opent dan de deuren voor bezoekers die een afspraak hebben met de gemeente of de sociale dienst. Een week later zijn de bibliotheek en de VVV ook geopend en is iedereen welkom om het gebouw te bezoeken.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”