Dordrecht, Netherlands

Massaal klachten over stank

Bel niet meer met onze meldkamer, zegt de Milieudienst. We raken overbelast. De Milieudienst wordt overspoeld met klachten over stank. De meeste mensen hebben het over een rooklucht. Sommigen noemen het een rubberlucht. Het is onduidelijk waar de stank precies vandaan komt.
Peter Tromp | 7 februari 2017 10:27 | Aangepast op 7 februari 2017 10:27
Milieudienst DCMR roept op om klachten alleen nog maar te melden via een online klachtenformulier. De meldkamer van de dienst dreigt overbelast te raken.

De klachten stromen binnen sinds 04.00 uur vannacht. Halverwege de ochtend stond de teller al op meer dan 300. Er wordt geklaagd in een gebied dat zich uitstrekt van Dordrecht tot Oostvoorne.

De Milieudienst denkt dat de bron ligt in Duitsland. Dat concludeert de dienst na overleg met milieudiensten in Brabant en Limburg.

Lees ook

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Een meisje is vrijdagochtend gewond geraakt in Dordrecht, nadat ze werd aangereden door een lijnbus....

Explosie bij huis in Zwijndrecht

Bij een huis aan de Kerkweg in Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosief afg...

Veertien meldingen grensoverschrijdend gedrag bondscoach rolstoelbasketbalsters

Veertien personen hebben vorig jaar melding gemaakt van jarenlang (seksueel) grensoverschrijdend ged...

Met speciale intercity naar Tilburgse Kermis, tijdens Roze Maandag rijdt er eentje

Plannen om op 21 juli naar de Tilburgse Kermis te gaan? Misschien kun je dan wel met het nieuwste tr...