Dordrecht, Netherlands

Massaal klachten over stank

Bel niet meer met onze meldkamer, zegt de Milieudienst. We raken overbelast. De Milieudienst wordt overspoeld met klachten over stank. De meeste mensen hebben het over een rooklucht. Sommigen noemen het een rubberlucht. Het is onduidelijk waar de stank precies vandaan komt.
Peter Tromp | 7 februari 2017 10:27 | Aangepast op 7 februari 2017 10:27
Milieudienst DCMR roept op om klachten alleen nog maar te melden via een online klachtenformulier. De meldkamer van de dienst dreigt overbelast te raken.

De klachten stromen binnen sinds 04.00 uur vannacht. Halverwege de ochtend stond de teller al op meer dan 300. Er wordt geklaagd in een gebied dat zich uitstrekt van Dordrecht tot Oostvoorne.

De Milieudienst denkt dat de bron ligt in Duitsland. Dat concludeert de dienst na overleg met milieudiensten in Brabant en Limburg.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...