Dordrecht, Netherlands

Massaal klachten over stank

Bel niet meer met onze meldkamer, zegt de Milieudienst. We raken overbelast. De Milieudienst wordt overspoeld met klachten over stank. De meeste mensen hebben het over een rooklucht. Sommigen noemen het een rubberlucht. Het is onduidelijk waar de stank precies vandaan komt.
Peter Tromp | 7 februari 2017 10:27 | Aangepast op 7 februari 2017 10:27
Milieudienst DCMR roept op om klachten alleen nog maar te melden via een online klachtenformulier. De meldkamer van de dienst dreigt overbelast te raken.

De klachten stromen binnen sinds 04.00 uur vannacht. Halverwege de ochtend stond de teller al op meer dan 300. Er wordt geklaagd in een gebied dat zich uitstrekt van Dordrecht tot Oostvoorne.

De Milieudienst denkt dat de bron ligt in Duitsland. Dat concludeert de dienst na overleg met milieudiensten in Brabant en Limburg.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...