Dordrecht, Netherlands

MBO Job Event druk bezocht

Voor elke baanzoekende MBO-er of carriéreswitcher was maandagmiddag de Duurzaamheidsfabriek de place to be. Daar vond het MBO Job Event plaats.
Aike van den Heuvel | 27 november 2018 17:13 | Aangepast op 27 november 2018 17:13
Dat is een banenmarkt waar werkgevers vanuit verschillende branches aanwezig waren om in gesprek te gaan over baanmogelijkheden en daar kwamen een hoop baanzoekers op af.


''We hoeven geen ingewikkelde rapporten of onderzoeken door te nemen om erachter te komen waar de tekort sectoren zitten'', vertelt wethouder Peter Heijkoop, ''Bij de zorg, techniek en de logistiek hebben we ontzettend veel mensen nodig.''

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

Omroep Brabant | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 09:13

Lees ook

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...