gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Medewerkers Albert Schweitzer ontvangen langverwachte coronabonus

962f1862b3be52ae9337a88cd68eece6

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft zijn belofte waargemaakt: vandaag ontvingen de medewerkers van het ziekenhuis de coronabonus van 1000 euro netto op hun rekening. De bonus is een extra beloning voor de inzet van alle medewerkers tijdens de eerste coronagolf.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Minister Hugo de Jonge kondigde in juni de bonus aan voor zorgmedewerkers. Maar niet iedereen kwam voor die bonus in aanmerking, zo werd een speciale lijst gemaakt voor de medewerkers die de bonus wél zouden krijgen.

Maar het Albert Schweitzer ziekenhuis was het hier niet mee eens en besloot voor alle medewerkers de bonus aan te vragen. “Wij hebben de coronabonus voor iedereen voorgeschoten, omdat wij vinden dat jullie niet langer hoeven te wachten”, vertelt directeur Peter van der Meer in een video gericht aan alle medewerkers. Het ziekenhuis betaalt uiteindelijk een deel van de bonussen zelf. 

“Inmiddels hebben wij ons weer een slag in de rondte gewerkt voor de tweede coronagolf en ook daarom is het nu tijd dat jullie die 1000 euro krijgen.” De directeur laat weten erg trots te zijn op zijn personeel en bedankt iedereen voor zijn inzet.

Lees ook

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

thumb website Ed Nijmeegse Vierdaagse

Ed (64) heeft een hekel aan wandelen, maar loopt toch voor 42e keer de vierdaagse

De wekker gaat dinsdagochtend vroeg voor de 64-jarige Ed Grootveld als de Nijmeegse Vierdaagse weer voor de deur staat. Het is voor de Sliedrechter al de 42e keer dat hij meeloopt, slechts één keer moest hij in al die jaren zelf noodgedwongen stoppen. “Het is ook zo zwaar. Ik weet dat ik het weer ga halen, maar je moet niet vragen hoe.”

Calvin Raatsie FC Dordrecht

Na jaar op de bank wil nieuwe FC Dordrecht-goalie laten zien wat hij kan: 'Waren hectische dagen'

Na een succesvol promotieseizoen bij Excelsior hoopte Calvin Raatsie (24) ook in de eredivisie op een doorbraak. De doelman werd echter tweede keus en mikt bij FC Dordrecht, waar hij afgelopen week werd gepresenteerd, op een succesvol hoofdstuk in zijn carrière. "Ik weet van mezelf dat ik het aankan."

nieuw bestuur HIA

Winkels open op zondag en mogelijk weer een middelbare school: coalitieakkoord in Hendrik-Ido-Ambacht

Het nieuwe Ambachtse coalitieakkoord is afgelopen donderdag gepresenteerd door het nieuwe gemeentebestuur. Politieke partijen Realistisch Ambacht, Gemeente Belangen, VVD en D66 gaan de komende vier jaar samenwerken als coalitie. Het bestuur wil winkeliers de ruimte geven om op zondag open te gaan. Ook willen ze onderzoeken of voortgezet onderwijs terug kan keren naar de gemeente.

Vrouwelijke wethouder AI gegenereerd

Hier meer vrouwelijke wethouders dan elders: vooral dit dorp springt eruit

Van de 34 wethouders in de negen gemeenten van onze streek, is 35 procent vrouw. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS en mediapartner Rijnmond. Daarmee scoort onze streek hoger dan het landelijk gemiddelde. Sliedrecht valt het meeste op, met meer vrouwen dan mannen op een wethouderspost in het college.