gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Medewerkers Albert Schweitzer ontvangen langverwachte coronabonus

962f1862b3be52ae9337a88cd68eece6

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft zijn belofte waargemaakt: vandaag ontvingen de medewerkers van het ziekenhuis de coronabonus van 1000 euro netto op hun rekening. De bonus is een extra beloning voor de inzet van alle medewerkers tijdens de eerste coronagolf.

Emma Meijer |  | Aangepast op
Minister Hugo de Jonge kondigde in juni de bonus aan voor zorgmedewerkers. Maar niet iedereen kwam voor die bonus in aanmerking, zo werd een speciale lijst gemaakt voor de medewerkers die de bonus wél zouden krijgen.

Maar het Albert Schweitzer ziekenhuis was het hier niet mee eens en besloot voor alle medewerkers de bonus aan te vragen. “Wij hebben de coronabonus voor iedereen voorgeschoten, omdat wij vinden dat jullie niet langer hoeven te wachten”, vertelt directeur Peter van der Meer in een video gericht aan alle medewerkers. Het ziekenhuis betaalt uiteindelijk een deel van de bonussen zelf. 

“Inmiddels hebben wij ons weer een slag in de rondte gewerkt voor de tweede coronagolf en ook daarom is het nu tijd dat jullie die 1000 euro krijgen.” De directeur laat weten erg trots te zijn op zijn personeel en bedankt iedereen voor zijn inzet.

Lees ook

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

foto reisgedrag brug

Brug dicht: duizenden reizigers pakken nu fiets, scooter of trein

Duizenden streekgenoten hebben hun manier van reizen aangepast, nu de Papendrechtsebrug dicht is. Dat blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat en ov-bedrijven. Daardoor blijft het op omrijroutes voorlopig nog te overzien, al kan dat in de wintermaanden veranderen. "Het valt niet tegen."

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.