Dordrecht, Netherlands

Medewerkers wooncorporaties staken

Ook medewerkers van wooncorporaties Trivire en Woonbron staken vandaag. Ze willen een betere cao. Niet iedereen legt het werk neer, maar de dienstverlening van de corporaties kan er wel onder te lijden hebben.
Peter Tromp | 27 maart 2018 10:18 | Aangepast op 27 maart 2018 10:18
Stakende medewerkers uit heel het land gaan met bussen naar Utrecht. Daar is brancheorganisatie Aedes gevestigd. Ze willen meer loon en een betere pensioenregeling. Gesprekken tussen de brancheorganisatie en de vakbonden zijn vastgelopen.

Huurders zijn niet op de hoogte gebracht. Trivire heeft een berichtje op haar website geplaatst en vindt dat voldoende. De wooncorporatie wil verder niet reageren. Woonbron is vandaag gesloten. De technische dienst werkt wel.

Lees ook

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...