Dordrecht, Netherlands

Meedenken over Damplein

Inwoners van Dubbeldam mogen meedenken over een nieuw ontwerp voor het Damplein. Ook ondernemers en belanghebbenden krijgen een uitnodiging van de gemeente.
Peter Tromp | 27 november 2015 12:16 | Aangepast op 27 november 2015 12:16
Tijdens een inloopavond worden belangstellenden geïnformeerd over de voorwaarden en procedures. De herinrichting mag maximaal 667.000 euro kosten. 

Eerder dit jaar bleek uit een enquete dat Dubbeldammers hun winkelplein maar saai vinden. Het is voor het eerst dat een hele wijk mee mag beslissen over een nieuwe inrichting. Tot dusver gebeurde dat alleen op buurtniveau, zoals bij het Vrieseplein.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...