Dordrecht, Netherlands

Meedenken over Damplein

Inwoners van Dubbeldam mogen meedenken over een nieuw ontwerp voor het Damplein. Ook ondernemers en belanghebbenden krijgen een uitnodiging van de gemeente.
Peter Tromp | 27 november 2015 12:16 | Aangepast op 27 november 2015 12:16
Tijdens een inloopavond worden belangstellenden geïnformeerd over de voorwaarden en procedures. De herinrichting mag maximaal 667.000 euro kosten. 

Eerder dit jaar bleek uit een enquete dat Dubbeldammers hun winkelplein maar saai vinden. Het is voor het eerst dat een hele wijk mee mag beslissen over een nieuwe inrichting. Tot dusver gebeurde dat alleen op buurtniveau, zoals bij het Vrieseplein.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...