gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meedenken voor het Sterrenburgpark

Spelen en bewegen tussen groen en water, voor jong en oud. De gemeente wil samen met de bewoners van Sterrenburg het Sterrenburgpark inrichten om het aantrekkelijker te maken voor alle leeftijden.

Vera Willers |  | Aangepast op
De gemeente wil samen met de bewoners van Sterrenburg ideeën opdoen voor het Sterrenburgpark. Het park moet een natuurlijke speel- en beweegplek krijgen.

Iedereen kan meedenken op dinsdag 28 november in het Sterrenwiel op het Dalmeijerplein. Dan wordt er een inloopmarkt georganiseerd. Er zijn diverse stands over spelen, natuur, bewegen en gezondheid. Mensen kunnen ook meedoen aan een ontwerpsessie waarbij er meegedacht en getekend wordt aan de nieuwe speel- en beweegplek in het park. Iedereen is welkom tussen 15.30 en 19.00 uur.

De gemeente had al geld beschikbaar gesteld voor maatregelen om wateroverlast na een hevige bui tegen te gaan, maar nu zijn er ook ideeën voor de aanleg van een natuurlijke waterplek. Het is de bedoeling om na deze inloopmarkt een werkgroep op te richten om de ideeën uit te werken.

Voor meer informatie, ga naar de website van Sterrenburg.

Lees ook

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

foto daniel militair

Laatste rustplaats voor oorlogsheld Daniël; een verhaal dat voortleeft

Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.