gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meedenken voor het Sterrenburgpark

Spelen en bewegen tussen groen en water, voor jong en oud. De gemeente wil samen met de bewoners van Sterrenburg het Sterrenburgpark inrichten om het aantrekkelijker te maken voor alle leeftijden.

Vera Willers |  | Aangepast op
De gemeente wil samen met de bewoners van Sterrenburg ideeën opdoen voor het Sterrenburgpark. Het park moet een natuurlijke speel- en beweegplek krijgen.

Iedereen kan meedenken op dinsdag 28 november in het Sterrenwiel op het Dalmeijerplein. Dan wordt er een inloopmarkt georganiseerd. Er zijn diverse stands over spelen, natuur, bewegen en gezondheid. Mensen kunnen ook meedoen aan een ontwerpsessie waarbij er meegedacht en getekend wordt aan de nieuwe speel- en beweegplek in het park. Iedereen is welkom tussen 15.30 en 19.00 uur.

De gemeente had al geld beschikbaar gesteld voor maatregelen om wateroverlast na een hevige bui tegen te gaan, maar nu zijn er ook ideeën voor de aanleg van een natuurlijke waterplek. Het is de bedoeling om na deze inloopmarkt een werkgroep op te richten om de ideeën uit te werken.

Voor meer informatie, ga naar de website van Sterrenburg.

Lees ook

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

vogelsterfte

Waarom talloze vogels stierven in de Nieuwe Dordtse Biesbosch

De Nieuwe Dordtse Biesbosch is normaal gesproken een rustgevende plek met vrolijk fluitende vogels. Maar dat was kortgeleden helemaal niet zo'n zekerheid. In de plas werden namelijk tientallen dode vogels gevonden. De dieren waren slachtoffer geworden van botulisme, een verlammingsziekte veroorzaakt door gif van een bacterie in ondiep water.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.