gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meedenken voor het Sterrenburgpark

Spelen en bewegen tussen groen en water, voor jong en oud. De gemeente wil samen met de bewoners van Sterrenburg het Sterrenburgpark inrichten om het aantrekkelijker te maken voor alle leeftijden.

Vera Willers |  | Aangepast op
De gemeente wil samen met de bewoners van Sterrenburg ideeën opdoen voor het Sterrenburgpark. Het park moet een natuurlijke speel- en beweegplek krijgen.

Iedereen kan meedenken op dinsdag 28 november in het Sterrenwiel op het Dalmeijerplein. Dan wordt er een inloopmarkt georganiseerd. Er zijn diverse stands over spelen, natuur, bewegen en gezondheid. Mensen kunnen ook meedoen aan een ontwerpsessie waarbij er meegedacht en getekend wordt aan de nieuwe speel- en beweegplek in het park. Iedereen is welkom tussen 15.30 en 19.00 uur.

De gemeente had al geld beschikbaar gesteld voor maatregelen om wateroverlast na een hevige bui tegen te gaan, maar nu zijn er ook ideeën voor de aanleg van een natuurlijke waterplek. Het is de bedoeling om na deze inloopmarkt een werkgroep op te richten om de ideeën uit te werken.

Voor meer informatie, ga naar de website van Sterrenburg.

Lees ook

fotoafscheid.png

Met een lach, een traan én een dansje nemen deze raadsleden afscheid

Gedans in de gemeenteraad. Het gebeurt zelden tot nooit, maar de afzwaaiende Kitty Kruger (GroenLinks) en Irene Koene (Gewoon Dordt) brachten daar verandering in. Zo eindigde een middag vol gelach én tranen met een vrolijke noot. “Ik denk dat we een onuitwisbare indruk hebben achtergelaten.”

foto 2 opad.png

Op Pad Met Ad: kleine treinen en grote hobby's

Heb je onze streek altijd al in het klein willen zien? In de nieuwe aflevering van ‘Op Pad Met Ad’ gaat hij langs bij de open dag van de ModelSpoorGroep Drechtsteden. De vereniging van liefhebbers voor miniatuurtreinen hebben hun deuren geopend voor iedereen. En Ad krijgt alle ins en outs te zien.

optreden jubal statenplein.jpg

Er valt wat te beleven op woensdagen: het Statenplein pakt uit

Vanaf woensdag 1 april worden er elke week activiteiten georganiseerd op het Statenplein in Dordrecht. Zo wil de gemeente het plein omtoveren tot een plek vol beleving en ontmoeting. De activiteiten zijn afgetrapt door een judomiddag voor kinderen. ‘s Avonds is een workshop salsadansen.

Still vluchtelingenopvang HAGI.png

In dit voormalig kantoorpand gaan Oekraïense vluchtelingen opgevangen worden

Maximaal honderd Oekraïense vluchtelingen kunnen vanaf komende zomer gehuisvest worden aan de Hakgriend 22 in Hardinxveld-Giessendam. Het huurcontract voor het gebouw is door de gemeente ondertekend. De gemeente gaat nu aan de slag met het verbouwen en inrichten van de opvanglocatie.

plucheplakkers dirk kuijt.png

Dirk Kuijt openhartig in gesprek met De Plucheplakkers: ‘Op mijn plek in Dordt’

In een nieuwe aflevering van De Plucheplakkers schuift niemand minder dan de hoofdtrainer van de Schapekoppen aan. Kattukker Kuijt vertelt over zijn tijd tot nu toe aan de Krommedijk en de ervaringen die hij meeneemt van topcoaches als Rafael Benítez en Louis van Gaal. En ook dat FC Dordrecht niet zijn eerste keus was.

Foto duidingsdebat.png

VERKIEZINGEN

De grootste, maar nu al buitenspel: GroenLinks-PvdA ‘Niet stabiel genoeg’

Het zal heel lastig worden voor GroenLinks-PvdA om zicht te houden op een nieuwe ronde in het Dordtse stadsbestuur. Zowel de verkenner als een meerderheid van de gemeenteraad heeft grote twijfels bij een samenwerking tussen die partij en de VVD. Een verdere zoektocht naar een gemeentebestuur met zowel GroenLinks-PvdA als VVD wordt ook “niet opportuun” geacht.