Dordrecht, Netherlands

Meer bedrijven naar Drechtsteden

De campagne Drecht Cities Maritime Delta van de organisatie DEAL! Drechtsteden heeft afgelopen jaar 62 nieuwe bedrijven naar de Drechtsteden gebracht. Door de komst van de bedrijven is er kans op 2640 nieuwe banen.
Jeroen de Wijs | 2 juni 2017 16:33 | Aangepast op 2 juni 2017 16:33
De bedrijven zijn aangetrokken door verschillende projecten die met de campagne zijn uitgevoerd. De organisatie is opgericht om de economie en werkgelegenheid te helpen in de regio. Drecht Cities richt zich op bedrijven in de maritieme en logistieke sector. 
De organisatie promoot de Drechtsteden door middel van beursbezoeken en roadshows. Ook krijgen bedrijven hulp als zij zich willen ontwikkelen. 


Noorwegen
Deze week heeft Drecht Cities zich gepresenteerd op een netwerklunch in Oslo. Marketing en PR-manager Brigitte Warnaar kijkt tevreden terug. ¨We hebben de aandacht weten te vestigen en positieve reacties gekregen van een aantal Noorse bedrijven, die wellicht een pilot willen opzetten in de Drechtsteden.¨

Deal! Drecht Cities wil zich ook in de toekomst op de nationale en internationale markt gaan roeren. ¨Zo staan we binnenkort op Europort in Rotterdam. Dat is toch een groot evenement voor de maritieme sector. Verder hebben we plannen om in Duitsland de aandacht te vestigen. Volgend jaar staan we op SMM in Hamburg: een andere, grote en maritieme bijeenkomst¨, aldus Warnaar.

De bijeenkomst in Noorwegen duurt van 30 mei tot en met 2 juni.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...