Dordrecht, Netherlands

Meer bedrijven naar Drechtsteden

De campagne Drecht Cities Maritime Delta van de organisatie DEAL! Drechtsteden heeft afgelopen jaar 62 nieuwe bedrijven naar de Drechtsteden gebracht. Door de komst van de bedrijven is er kans op 2640 nieuwe banen.
Jeroen de Wijs | 2 juni 2017 16:33 | Aangepast op 2 juni 2017 16:33
De bedrijven zijn aangetrokken door verschillende projecten die met de campagne zijn uitgevoerd. De organisatie is opgericht om de economie en werkgelegenheid te helpen in de regio. Drecht Cities richt zich op bedrijven in de maritieme en logistieke sector. 
De organisatie promoot de Drechtsteden door middel van beursbezoeken en roadshows. Ook krijgen bedrijven hulp als zij zich willen ontwikkelen. 


Noorwegen
Deze week heeft Drecht Cities zich gepresenteerd op een netwerklunch in Oslo. Marketing en PR-manager Brigitte Warnaar kijkt tevreden terug. ¨We hebben de aandacht weten te vestigen en positieve reacties gekregen van een aantal Noorse bedrijven, die wellicht een pilot willen opzetten in de Drechtsteden.¨

Deal! Drecht Cities wil zich ook in de toekomst op de nationale en internationale markt gaan roeren. ¨Zo staan we binnenkort op Europort in Rotterdam. Dat is toch een groot evenement voor de maritieme sector. Verder hebben we plannen om in Duitsland de aandacht te vestigen. Volgend jaar staan we op SMM in Hamburg: een andere, grote en maritieme bijeenkomst¨, aldus Warnaar.

De bijeenkomst in Noorwegen duurt van 30 mei tot en met 2 juni.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...