gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meer dan 250 matches op derde Beursvloer

e9ff9c04d9cb782768b6ceb6ccc5230a

Stichtingen, verenigingen en burgerinitiatieven kunnen soms wat hulp of expertise gebruiken. Bedrijven hebben dit vaak in huis en om dit te matchen wordt er jaarlijks een Beursvloer georganiseerd. Dit leverde meer dan 250 matches op.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De maatschappelijke organisatie leggen een vraag op tafel, de bedrijven zetten daar een aanbod tegenover. De deal wordt gesloten als de maatschappelijke organisatie een tegenprestatie levert. Maar liefst 55 van deze organisaties gingen bij de Beursvloer op zoek naar hulp.

"Onze hal staat op instorten", vertelt een vertegenwoordiger van Jeu de Boulesvereniging 't Boulende Schaep. "Wij zijn op zoek naar advies en hulp voor een nieuwe hal. Als tegenprestatie kunnen wij een clinic leveren voor een bedrijfsuitje met een barbecue erbij. Na een paar minuten hadden we al iemand gevonden die ons hiermee kan helpen. Voor ons is dit zeker interessant."

Als een deal gesloten is, moet er een matchovereenkomst worden ingevuld, die officieel door een notaris wordt gemaakt. De ruim 250 matches leverden, omgerekend naar waarde, zo’n 212.000 euro op.

Lees ook

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.

webfotooooo

Stroomstoring zorgt voor dag vol vertraging: 'Spannend of we onze vlucht nog halen'

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam kwamen deze maandag voor een nare verrassing te staan. Door een stroomstoring is er de hele dag geen treinverkeer mogelijk op dit traject. Dat leidt voor sommige reizigers tot problemen. "Het is heel spannend of we überhaupt onze vlucht nog wel gaan halen."

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.

Artikelfoto steungezinnen

Deze buurtgezinnen helpen elkaar: ‘Opvoeden hoef je niet alleen te doen’

‘Opvoeden doen we samen’, is het motto van Buurtgezinnen. Een gezin dat tijdelijk wat extra steun kan gebruiken, wordt geholpen door een steungezin uit de buurt. Het maatschappelijke initiatief bestaat al een tijdje in onder meer Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht. Maar sinds dit jaar worden ook in Ridderkerk meerdere gezinnen aan elkaar gekoppeld. “Het geeft mij rust en voldoening”, zegt ‘steunmoeder’ Ellen.