gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meer dan 250 matches op derde Beursvloer

e9ff9c04d9cb782768b6ceb6ccc5230a

Stichtingen, verenigingen en burgerinitiatieven kunnen soms wat hulp of expertise gebruiken. Bedrijven hebben dit vaak in huis en om dit te matchen wordt er jaarlijks een Beursvloer georganiseerd. Dit leverde meer dan 250 matches op.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De maatschappelijke organisatie leggen een vraag op tafel, de bedrijven zetten daar een aanbod tegenover. De deal wordt gesloten als de maatschappelijke organisatie een tegenprestatie levert. Maar liefst 55 van deze organisaties gingen bij de Beursvloer op zoek naar hulp.

"Onze hal staat op instorten", vertelt een vertegenwoordiger van Jeu de Boulesvereniging 't Boulende Schaep. "Wij zijn op zoek naar advies en hulp voor een nieuwe hal. Als tegenprestatie kunnen wij een clinic leveren voor een bedrijfsuitje met een barbecue erbij. Na een paar minuten hadden we al iemand gevonden die ons hiermee kan helpen. Voor ons is dit zeker interessant."

Als een deal gesloten is, moet er een matchovereenkomst worden ingevuld, die officieel door een notaris wordt gemaakt. De ruim 250 matches leverden, omgerekend naar waarde, zo’n 212.000 euro op.

Lees ook

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

begraafplaatsessenhofmilitair

Dordtse militair wordt herbegraven op ereveld Essenhof

De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.