Dordrecht, Netherlands

Meer dan 250 matches op derde Beursvloer

Stichtingen, verenigingen en burgerinitiatieven kunnen soms wat hulp of expertise gebruiken. Bedrijven hebben dit vaak in huis en om dit te matchen wordt er jaarlijks een Beursvloer georganiseerd. Dit leverde meer dan 250 matches op.
Corrado Francke | 12 november 2019 16:08 | Aangepast op 12 november 2019 16:08
De maatschappelijke organisatie leggen een vraag op tafel, de bedrijven zetten daar een aanbod tegenover. De deal wordt gesloten als de maatschappelijke organisatie een tegenprestatie levert. Maar liefst 55 van deze organisaties gingen bij de Beursvloer op zoek naar hulp.

"Onze hal staat op instorten", vertelt een vertegenwoordiger van Jeu de Boulesvereniging 't Boulende Schaep. "Wij zijn op zoek naar advies en hulp voor een nieuwe hal. Als tegenprestatie kunnen wij een clinic leveren voor een bedrijfsuitje met een barbecue erbij. Na een paar minuten hadden we al iemand gevonden die ons hiermee kan helpen. Voor ons is dit zeker interessant."

Als een deal gesloten is, moet er een matchovereenkomst worden ingevuld, die officieel door een notaris wordt gemaakt. De ruim 250 matches leverden, omgerekend naar waarde, zo’n 212.000 euro op.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...