Dordrecht, Netherlands

Meer dan 250 matches op derde Beursvloer

Stichtingen, verenigingen en burgerinitiatieven kunnen soms wat hulp of expertise gebruiken. Bedrijven hebben dit vaak in huis en om dit te matchen wordt er jaarlijks een Beursvloer georganiseerd. Dit leverde meer dan 250 matches op.
Corrado Francke | 12 november 2019 16:08 | Aangepast op 12 november 2019 16:08
De maatschappelijke organisatie leggen een vraag op tafel, de bedrijven zetten daar een aanbod tegenover. De deal wordt gesloten als de maatschappelijke organisatie een tegenprestatie levert. Maar liefst 55 van deze organisaties gingen bij de Beursvloer op zoek naar hulp.

"Onze hal staat op instorten", vertelt een vertegenwoordiger van Jeu de Boulesvereniging 't Boulende Schaep. "Wij zijn op zoek naar advies en hulp voor een nieuwe hal. Als tegenprestatie kunnen wij een clinic leveren voor een bedrijfsuitje met een barbecue erbij. Na een paar minuten hadden we al iemand gevonden die ons hiermee kan helpen. Voor ons is dit zeker interessant."

Als een deal gesloten is, moet er een matchovereenkomst worden ingevuld, die officieel door een notaris wordt gemaakt. De ruim 250 matches leverden, omgerekend naar waarde, zo’n 212.000 euro op.

Lees ook

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...