gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meer dan 250 matches op derde Beursvloer

e9ff9c04d9cb782768b6ceb6ccc5230a

Stichtingen, verenigingen en burgerinitiatieven kunnen soms wat hulp of expertise gebruiken. Bedrijven hebben dit vaak in huis en om dit te matchen wordt er jaarlijks een Beursvloer georganiseerd. Dit leverde meer dan 250 matches op.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De maatschappelijke organisatie leggen een vraag op tafel, de bedrijven zetten daar een aanbod tegenover. De deal wordt gesloten als de maatschappelijke organisatie een tegenprestatie levert. Maar liefst 55 van deze organisaties gingen bij de Beursvloer op zoek naar hulp.

"Onze hal staat op instorten", vertelt een vertegenwoordiger van Jeu de Boulesvereniging 't Boulende Schaep. "Wij zijn op zoek naar advies en hulp voor een nieuwe hal. Als tegenprestatie kunnen wij een clinic leveren voor een bedrijfsuitje met een barbecue erbij. Na een paar minuten hadden we al iemand gevonden die ons hiermee kan helpen. Voor ons is dit zeker interessant."

Als een deal gesloten is, moet er een matchovereenkomst worden ingevuld, die officieel door een notaris wordt gemaakt. De ruim 250 matches leverden, omgerekend naar waarde, zo’n 212.000 euro op.

Lees ook

boot corrie (1)

‘De echte hoofdprijs was deze fantastische avond’: Corrie wint derde prijs Gondelvaart

Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

FOTO BIJ PERSBERICHT BOOMSPIEGELS

Buren maken samen hun straat groener: ‘Ik ben het liefst de hele dag buiten’

Meer bloemen, bijen en vlinders in de straat? Inwoners van Papendrecht kunnen een boomspiegel, het stukje grond dat om een boom heen staat, adopteren. Marinka uit de Paltrokmolen en haar buren adopteerden samen al veertien van zulke boomspiegels in de buurt.

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.