De flitspalen op de N3 hebben in 2016 ruim 66.000 bestuurders een boete opgeleverd. Dat is 30% meer dan het jaar daarvoor.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.
Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.
In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.
Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.
Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.
Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.