Dordrecht, Netherlands

Meer variatie in woningbouw

Het politiek café stond donderdagavond in het teken van de plannen om tot 2030 nog 10.000 nieuwe woningen erbij te bouwen.
Aike van den Heuvel | 14 december 2018 15:35 | Aangepast op 14 december 2018 15:35
In twee sessies ging woordvoerders van de partijen D66, PvdA, Gewoon Dordt en GroenLinks in gesprek met verschillende ondernemers zoals onder andere Waltmann makelaars, Stad en Land makelaars en Dudok Groep.


Uit de discussie kwamen een paar punten naar boven. Zo is het dat op dit moment er alleen woningen gebouwd worden voor mensen die een hoog inkomen krijgen, maar er is juist vraag naar meer variatie, zoals woningen voor starters of jongeren.


''Wat nu nodig is is heel interessant en ook goed om te weten maar kijk wel veder,'' vertelt Marcel Schippers van Dudok Groep.

Lees ook

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...