Dordrecht, Netherlands

Meer variatie in woningbouw

Het politiek café stond donderdagavond in het teken van de plannen om tot 2030 nog 10.000 nieuwe woningen erbij te bouwen.
Aike van den Heuvel | 14 december 2018 15:35 | Aangepast op 14 december 2018 15:35
In twee sessies ging woordvoerders van de partijen D66, PvdA, Gewoon Dordt en GroenLinks in gesprek met verschillende ondernemers zoals onder andere Waltmann makelaars, Stad en Land makelaars en Dudok Groep.


Uit de discussie kwamen een paar punten naar boven. Zo is het dat op dit moment er alleen woningen gebouwd worden voor mensen die een hoog inkomen krijgen, maar er is juist vraag naar meer variatie, zoals woningen voor starters of jongeren.


''Wat nu nodig is is heel interessant en ook goed om te weten maar kijk wel veder,'' vertelt Marcel Schippers van Dudok Groep.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...