Dordrecht, Netherlands

Meer variatie in woningbouw

Het politiek café stond donderdagavond in het teken van de plannen om tot 2030 nog 10.000 nieuwe woningen erbij te bouwen.
Aike van den Heuvel | 14 december 2018 15:35 | Aangepast op 14 december 2018 15:35
In twee sessies ging woordvoerders van de partijen D66, PvdA, Gewoon Dordt en GroenLinks in gesprek met verschillende ondernemers zoals onder andere Waltmann makelaars, Stad en Land makelaars en Dudok Groep.


Uit de discussie kwamen een paar punten naar boven. Zo is het dat op dit moment er alleen woningen gebouwd worden voor mensen die een hoog inkomen krijgen, maar er is juist vraag naar meer variatie, zoals woningen voor starters of jongeren.


''Wat nu nodig is is heel interessant en ook goed om te weten maar kijk wel veder,'' vertelt Marcel Schippers van Dudok Groep.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...