gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meer velden voor korfballers DeetosSnel

97fc3d389326cbbff83ce2e69b45a2be

Vakantie? Daar is niets van te merken bij korfbalclub DeetosSnel. Op de velden aan de Vorrincklaan in Crabbehof wordt hard gewerkt."Ze zijn heel druk bezig om een nieuwe kunstgrasvelden aan te leggen", vertelt Frans Schellenbach van DeetosSnel.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De korfballers spelen in het nieuwe seizoen op kleinere velden."We krijgen nu meer velden, omdat we naar kleinere veldjes overgestapt zijn met wedstrijdkorfbal. Wat senioren en de hogere jeugd betreft, zij gaan naar vakken van 20 meter bij 20 meter in plaats van 30 meter bij 30 meter. Dat scheelt een hele hoop, we hebben ruimte over. Daardoor komen er drie à vier velden voor de jeugd bij."

De verkleining van de korfbalvelden heeft invloed op hoe de sport beoefent wordt. "Het gaat richting zaalkorfballen. Het gaat allemaal veel sneller, dat maakt het aantrekkelijker voor het publiek om naar te kijken."

Volgende week moeten de nieuwe velden in gebruik worden genomen. Dan starten de eerste trainingen voor het nieuwe seizoen weer.

Lees ook

zomerpark gemeente dordrecht

De hele zomer sport en spel in toekomstig Stadspark: ‘Gezellige ontmoetingsplek!’

Om Dordtenaren kennis te laten maken met het nieuwe Stadspark, organiseert de gemeente deze zomer voor het eerst ‘Zomerpark’. Onder die noemer zullen op twee verschillende locaties diverse sport- en spelactiviteiten worden georganiseerd. Daarnaast staan er twee maanden lang allerlei speeltoestellen, waar jong en oud gratis gebruik van kunnen maken.

IMG_4011

Opluchting overheerst na vermissing van kater Oscar: 'Mijn maatje is terug'

Blijdschap en voornamelijk opluchting bij Remco van Die. Na twaalf dagen vol onwetendheid en angst is kater Oscar namelijk weer terug bij zijn baasje. En dat maakt heel wat los. “Hij is mijn maatje, je mist iets als hij er niet is. Ik praatte zelfs tegen hem als hij naast me zat.”

artikelfoto kazerne SLIE

Na decennia verhuist brandweer uit centrum Sliedrecht: 'Brok historie'

Dinsdagavond staat er iets bijzonders te gebeuren: de brandweer van Sliedrecht vertrekt uit het hart van het dorp en betrekt een nieuwe kazerne aan de Rijnstraat. De nieuwe brandweerkazerne is vanaf dan gevestigd in het voormalige politiebureau aan de rand van Sliedrecht. Omwonenden van de oude stek gaan de brandweer wel missen.

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

Nona

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

merwelandne

Grote schrik na dodelijk ongeluk bij De Merwelanden: ‘Hier is bijna nooit toezicht’

Geschrokken reacties daags na het ongeluk bij Dordtse zwemplas de Merwelanden. Woensdagmiddag kwam een 18-jarige jongen niet meer boven na een duik in het water en overleed uiteindelijk in het ziekenhuis. Het roept vragen op over de toezicht bij de zwemplas: ‘Er staan hier vrijwel nooit toezichthouders.’