gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meer velden voor korfballers DeetosSnel

97fc3d389326cbbff83ce2e69b45a2be

Vakantie? Daar is niets van te merken bij korfbalclub DeetosSnel. Op de velden aan de Vorrincklaan in Crabbehof wordt hard gewerkt."Ze zijn heel druk bezig om een nieuwe kunstgrasvelden aan te leggen", vertelt Frans Schellenbach van DeetosSnel.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De korfballers spelen in het nieuwe seizoen op kleinere velden."We krijgen nu meer velden, omdat we naar kleinere veldjes overgestapt zijn met wedstrijdkorfbal. Wat senioren en de hogere jeugd betreft, zij gaan naar vakken van 20 meter bij 20 meter in plaats van 30 meter bij 30 meter. Dat scheelt een hele hoop, we hebben ruimte over. Daardoor komen er drie à vier velden voor de jeugd bij."

De verkleining van de korfbalvelden heeft invloed op hoe de sport beoefent wordt. "Het gaat richting zaalkorfballen. Het gaat allemaal veel sneller, dat maakt het aantrekkelijker voor het publiek om naar te kijken."

Volgende week moeten de nieuwe velden in gebruik worden genomen. Dan starten de eerste trainingen voor het nieuwe seizoen weer.

Lees ook

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.