gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meer velden voor korfballers DeetosSnel

97fc3d389326cbbff83ce2e69b45a2be

Vakantie? Daar is niets van te merken bij korfbalclub DeetosSnel. Op de velden aan de Vorrincklaan in Crabbehof wordt hard gewerkt."Ze zijn heel druk bezig om een nieuwe kunstgrasvelden aan te leggen", vertelt Frans Schellenbach van DeetosSnel.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De korfballers spelen in het nieuwe seizoen op kleinere velden."We krijgen nu meer velden, omdat we naar kleinere veldjes overgestapt zijn met wedstrijdkorfbal. Wat senioren en de hogere jeugd betreft, zij gaan naar vakken van 20 meter bij 20 meter in plaats van 30 meter bij 30 meter. Dat scheelt een hele hoop, we hebben ruimte over. Daardoor komen er drie à vier velden voor de jeugd bij."

De verkleining van de korfbalvelden heeft invloed op hoe de sport beoefent wordt. "Het gaat richting zaalkorfballen. Het gaat allemaal veel sneller, dat maakt het aantrekkelijker voor het publiek om naar te kijken."

Volgende week moeten de nieuwe velden in gebruik worden genomen. Dan starten de eerste trainingen voor het nieuwe seizoen weer.

Lees ook

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

Nona

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

Leidingsportalen

Waarom er negen dagen geen treinen rijden tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Gedurende 9 dagen is er geen treinverkeer mogelijk tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Pech voor reizigers, maar een noodzakelijke maatregel volgens spoorwegbeheerder ProRail. De reden: de bovenleidingportalen op dit traject zijn grondig toe aan vervanging. Ze stammen uit de tijd na de Tweede Wereldoorlog, waardoor de levensduur voorbij is.

sociale huur ridderkerk

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.

altviool

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”