gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meerdere coronabesmettingen in thuiszorg Wielwijk en Crabbehof

4659cff5d01df86f4b7f0016c4b6e925

Meerdere cliënten en medewerkers binnen de thuiszorg van Het Spectrum zijn besmet geraakt met het coronavirus. Het gaat uitsluitend om de thuiszorg in Wielwijk en Crabbehof, meldt het zorgpunt. De GGD test uit voorzorg alle cliënten en medewerkers uit deze wijken.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Er zijn in de afgelopen week vijf medewerkers en drie cliënten positief getest. Zij vertoonden allen

coronagerelateerde klachten. Het Spectrum gaat in overleg met de GGD alle 70 cliënten en 42 medewerkers binnen Wielwijk en Crabbehof testen op corona. Zij zijn hierover inmiddels geïnformeerd. De testen worden bij cliënten thuis afgenomen op 3 en 4 september.

De medewerkers van Het Spectrum verlenen zorg bij diverse mensen aan huis en zien daardoor meerdere mensen per dag. Zij gebruiken om deze reden al diverse voorzorgsmaatregelen, meldt Het Spectrum. Tot de uitslagen bekend zijn, dragen zij extra beschermende materialen: een mondneusmasker, spatbril, schort en handschoenen. De GGD en Het Spectrum willen met deze zorgvuldige aanpak nieuwe besmettingen te voorkomen.

Lees ook

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”