gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meerdere coronabesmettingen in thuiszorg Wielwijk en Crabbehof

4659cff5d01df86f4b7f0016c4b6e925

Meerdere cliënten en medewerkers binnen de thuiszorg van Het Spectrum zijn besmet geraakt met het coronavirus. Het gaat uitsluitend om de thuiszorg in Wielwijk en Crabbehof, meldt het zorgpunt. De GGD test uit voorzorg alle cliënten en medewerkers uit deze wijken.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Er zijn in de afgelopen week vijf medewerkers en drie cliënten positief getest. Zij vertoonden allen

coronagerelateerde klachten. Het Spectrum gaat in overleg met de GGD alle 70 cliënten en 42 medewerkers binnen Wielwijk en Crabbehof testen op corona. Zij zijn hierover inmiddels geïnformeerd. De testen worden bij cliënten thuis afgenomen op 3 en 4 september.

De medewerkers van Het Spectrum verlenen zorg bij diverse mensen aan huis en zien daardoor meerdere mensen per dag. Zij gebruiken om deze reden al diverse voorzorgsmaatregelen, meldt Het Spectrum. Tot de uitslagen bekend zijn, dragen zij extra beschermende materialen: een mondneusmasker, spatbril, schort en handschoenen. De GGD en Het Spectrum willen met deze zorgvuldige aanpak nieuwe besmettingen te voorkomen.

Lees ook

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - SCHOENVERVER

Niels verft schoenen naar wens van de klant: ‘Ik hoef nooit nee te zeggen’

Niels van Mourik krijgt schoenen van ongeverfde leer binnen in zijn atelier in Alblasserdam. Vervolgens kleurt hij het schoeisel naar wens van de klant. Klinkt best eenvoudig, maar Megan leert dat schoenen verven toch wat lastiger is dan gedacht.

SP20260712 Supertrap Big Rivers 2026

Big Rivers: hele maand augustus op TV Dordrecht

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.