gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meerdere coronabesmettingen in thuiszorg Wielwijk en Crabbehof

4659cff5d01df86f4b7f0016c4b6e925.jpg

Meerdere cliënten en medewerkers binnen de thuiszorg van Het Spectrum zijn besmet geraakt met het coronavirus. Het gaat uitsluitend om de thuiszorg in Wielwijk en Crabbehof, meldt het zorgpunt. De GGD test uit voorzorg alle cliënten en medewerkers uit deze wijken.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Er zijn in de afgelopen week vijf medewerkers en drie cliënten positief getest. Zij vertoonden allen

coronagerelateerde klachten. Het Spectrum gaat in overleg met de GGD alle 70 cliënten en 42 medewerkers binnen Wielwijk en Crabbehof testen op corona. Zij zijn hierover inmiddels geïnformeerd. De testen worden bij cliënten thuis afgenomen op 3 en 4 september.

De medewerkers van Het Spectrum verlenen zorg bij diverse mensen aan huis en zien daardoor meerdere mensen per dag. Zij gebruiken om deze reden al diverse voorzorgsmaatregelen, meldt Het Spectrum. Tot de uitslagen bekend zijn, dragen zij extra beschermende materialen: een mondneusmasker, spatbril, schort en handschoenen. De GGD en Het Spectrum willen met deze zorgvuldige aanpak nieuwe besmettingen te voorkomen.

Lees ook

requiem.png

Zondag op TV Dordrecht: Requiem Johan de Witt

Een van de meest bijzondere activiteiten in het kader van het herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam Johan de Witt’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

stembureauraadslid.png

Maand na de verkiezingen: zo staat het met de formatie in alle gemeenten

Bij de één is het al zo goed als zeker, bij de ander is een nieuwe coalitie nog ver weg. Precies een maand na de gemeenteraadsverkiezingen is in nog lang niet alle gemeenten duidelijk welke partijen het nieuwe college gaan vormen. Een overzicht.

yv2026417NKS04072.jpg

FC Dordrecht kan play-offs op de buik schrijven na oorwassing in Almere

Nu is het zeker: FC Dordrecht doet dit seizoen niet mee aan de play-offs om promotie naar de eredivisie. De ploeg had bij het ingaan van de voorlaatste reguliere speelronde nog een ieniemienie-kans, maar een 4-1 nederlaag bij Almere City bezegelde het lot definitief.

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.

10fa2995-aacd-3cec-a145-e81ce6c7984e.jpg

Verbazing over reclameposters AZ in onze regio: 'Een licht ondeugende actie'

In zeker drie gemeenten in onze streek hangen momenteel reclameposters van AZ. Opvallend, aangezien de voetbalclub uit Alkmaar nauwelijks fans heeft in het Rijnmondgebied. Het blijkt te gaan om een campagne van de hoofdsponsor van de club.