Dordrecht, Netherlands

Meet Up in bieb over kosten natuur

In de bibliotheek aan de Groenmarkt is donderdag 7 december weer een Tegenlicht Meet Up. Gespreksonderwerp is hoe duur is de natuur. De Tegenlicht-aflevering over de kosten van natuur werd twee weken geleden uitgezonden door de VPRO.
Peter Tromp | 30 november 2017 15:33 | Aangepast op 30 november 2017 15:33
Voor ons mondiaal natuurbehoud zou jaarlijks 253 miljard euro nodig zijn, maar wereldwijd is er slechts 43 miljard euro beschikbaar. Er gaan stemmen op om natuurbehoud bedrijfsmatig aan te pakken, door er letterlijk waarde aan toe te kennen.

De Dordtse Meet Up-organisatie vraagt zich af of we straks bij Kop van 't land wonen. Stukje bij beetje wordt de natuur ingelijfd door de mens. De natuur blijft het verliezen van de economie. Daaro gaan er stemmen op om de economie te baseren op ecologie.

Tijdens de Meet Up wordt gediscussieerd met een panel van relevante gasten.

De Meet Up duurt van 19.30 uur tot 21.30 uur en vindt plaats in de Blauwe Kamer van de bibliotheek aan de Groenmarkt. De toegang is gratis, maar je moet je wel van tevoren aanmelden en minimaal 16 jaar oud zijn.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...