Dordrecht, Netherlands

‘Meet Up’ sociale toekomst Dordrecht

De Sociale Dienst Drechtsteden organiseert vanavond een bijeenkomst (tegenwoordig ‘Meet Up’) om de mening van burgers te vragen over de sociale toekomst van de stad.
Gert van der Steen | 14 maart 2019 10:04 | Aangepast op 14 maart 2019 10:04
Hoe kunnen mensen met weinig kansen het best weer aan het werk geholpen worden? Wat kan de overheid betekenen voor de ouderen in Dordrecht?

Dat zijn enkele van de vragen waarover de sociale dienst de mening van Dordtenaren wil weten. Die moet zijn plaats krijgen in het plan voor de toekomst waar de dienst op dit moment mee bezig is.

De bijeenkomst wordt gehouden in Den Witten Haen aan de Groenmarkt en begint om 19.30 uur.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Maatschappelijke organisaties kijken uit naar nieuwe plek: keihard nodig

Meerdere maatschappelijke organisaties in Ridderkerk krijgen een gezamenlijke plek aan de Havenstraa...

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...