Dordrecht, Netherlands

Meezingen in De Merwelanden

Meezingen met het Ameezing koor kan dit jaar vaker dan alleen tijdens Big Rivers. In zorgcentrum De Merwelanden kwam het koor vandaag optreden. In het kader van #jebentnietalleen nam iedereen iemand mee om gezellig samen verbroederd mee te zingen met 'golden oldies'.
Alka Goos | 7 juni 2019 17:41 | Aangepast op 7 juni 2019 17:41
Of je nou in het zorgcentrum woont of niet, iedereen is welkom. Terwijl het koor zong, zwierden de bewoners mee op hun stoelen. "Ze zouden dit van mij veel vaker mogen doen", zegt een van de bewoners enthousiast nadat hij een stukje heeft gezongen. "Dit is toch gezellig."

Ook een van de buurtbewoners heeft het prima naar haar zin. Ze komt vaker in het centrum als vrijwilliger en zingt iedere week mee met het koor van De Merwelanden. "Er zijn hier altijd wel leuke dingen te doen", vertelt ze enthousiast.


&t=12s

Meest gelezen

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Touringcarbussen zorgen veel overlast in Dordtse woonwijk: 'Ik ben er nu echt klaar mee'

De gemeente Dordrecht gaat de overlast van touringcarbussen rondom de Wantijkade aanpakken. Bewoners...

112-nieuws: fietsers raken gewond na aanrijdingen

Bij meerdere ongelukken in Dordrecht zijn donderdagmiddag fietsers gewond geraakt. Het ging mis op h...

Mees (10) heeft een plan voor meer zonbescherming, gemeenteraad stemt unaniem in

Te veel zon is voor niemand goed. Daarom bedacht de 10-jarige Mees van Veen uit Papendrecht een plan...

Nieuwe pendelbus voor Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft een nieuwe pendelbus. Deze bus brengt patiënten ...

Alblasserdam bezorgd om probleemjeugd: ‘Verbinding verdient opnieuw aandacht’

Probleemjongeren in en om Alblasserdam houden de gemoederen flink bezig. Een bezorgd gemeentebestuur...

Wil je impact maken? Deel je ideeën met deze gemeenteraad

Alle inwoners van Zwijndrecht en Heerjansdam kunnen deze donderdag in gesprek gaan met de gemeentera...