Dordrecht, Netherlands

Meezingen in De Merwelanden

Meezingen met het Ameezing koor kan dit jaar vaker dan alleen tijdens Big Rivers. In zorgcentrum De Merwelanden kwam het koor vandaag optreden. In het kader van #jebentnietalleen nam iedereen iemand mee om gezellig samen verbroederd mee te zingen met 'golden oldies'.
Alka Goos | 7 juni 2019 17:41 | Aangepast op 7 juni 2019 17:41
Of je nou in het zorgcentrum woont of niet, iedereen is welkom. Terwijl het koor zong, zwierden de bewoners mee op hun stoelen. "Ze zouden dit van mij veel vaker mogen doen", zegt een van de bewoners enthousiast nadat hij een stukje heeft gezongen. "Dit is toch gezellig."

Ook een van de buurtbewoners heeft het prima naar haar zin. Ze komt vaker in het centrum als vrijwilliger en zingt iedere week mee met het koor van De Merwelanden. "Er zijn hier altijd wel leuke dingen te doen", vertelt ze enthousiast.


&t=12s

Lees ook

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...