Dordrecht, Netherlands

Megaklus: duizenden plaatjes supermarktactie sorteren

In de Sportboulevard zijn vrijwilligers de afgelopen dagen druk bezig geweest met het sorteren van duizenden plaatjes van de supermarktactie ‘800 jaar Stad’. De beruchte actie die negen weken heeft geduurd, kon in het begin rekenen op veel ophef. De actie zou namelijk niet geschikt zijn voor iedere Dordtenaar.
Alexander Eleveld | 29 april 2021 16:37 | Aangepast op 29 april 2021 16:37
Supermarkteigenaar Jan-Willem Lemkes is trots op de zogenoemde ruilbeurs ter afsluiting van de actie. “Wat we nu doen is iedereen een bestelformulier laten invullen en hun dubbele plaatjes laten inleveren. Dan gaan wij proberen al die bestellingen compleet te maken.”

Het sorteren vordert gestaag, maar veel vrijwilligers vonden het in ieder geval leuk om mee te helpen. ¨Ik vind het een prachtige klus,” zegt één van hen.

Er zijn 3000 bestellingen ingeleverd en zullen per supermarkt worden uitgedeeld.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...