Dordrecht, Netherlands

Meiden organiseren zelf buurtfeest

Zelf een buurtfeest organiseren als een ander dat niet doet. Drie meiden op de staart hebben het gedaan in het buurthuis aan de Maasstraat.
Leo Roubos | 16 augustus 2018 17:20 | Aangepast op 16 augustus 2018 17:20
Noa, Fay en Liberta waren die meiden die vonden dat er iets moest gaan gebeuren. Ze charterden een paar jongens en gingen in de wijk huis-aan-huis langs om geld in te zamelen. Ze haalden in totaal 50 euro op, waarvoor ze een springkussen hebben gehuurd.

Verder waren er in het buurthuis aan de Maasstraat voetbalwedstrijden en kon men zich door een echte prinses van glittertattoos laten voorzien. Aan het eind van de dag werd er patat gegeten, gesponsord door een patatzaak in de buurt.

Niet alleen de meiden hadden het naar hun zin, ook andere kinderen uit de buurt vermaakten zich prima.&t=17s

Lees ook

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Liveblog winterweer: ambulancedienst bedankt helpers en bijzonder welkom op deze school

Verschillende inwoners van Hendrik-Ido-Ambacht zijn een ambulance te hulp geschoten en daar is Ambul...

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...