Dordrecht, Netherlands

Meiden zamelen geld in voor Albert Schweitzer ziekenhuis

Vier meiden uit Dubbeldam hebben vijfhonderd euro opgehaald voor het Albert Schweitzer ziekenhuis. Hiermee hebben ze speelgoed gekocht voor kinderen op de speciale kinderafdeling van het ziekenhuis.
Corrado Francke | 3 juni 2020 14:42 | Aangepast op 3 juni 2020 14:42
"Alle kinderen krijgen na een onderzoek of prik een cadeautje die ze mogen uitzoeken", legt Marianne Spanjerberg van de kinderafdeling uit. "Vandaar dat we heel veel cadeautjes hebben gevraagd. Ook hebben we een speelkamer, dus liggen er allerlei spellen en puzzels waar heel veel kinderen mee kunnen spelen."

Het ziekenhuis kan de cadeautjes meer dan goed gebruiken. "Ook de schilderijen, want we hebben net een nieuwe speelkamer, waar nog niks aan de muur hangt. Daar hangen ze mooi op hun plek, ik ben er enorm trots op"

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...