gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Meldpunt wil meer bekendheid

Het meldpunt voor ondermijnende criminaliteit wil met een campagne de bekendheid van de dienst vergroten. Het laagdrempelige meldpunt is vorig jaar zomer gestart en alleen bereikbaar per e-mail.

Sandra Hoek |  | Aangepast op
De digitale kliklijn is vorig jaar stilletjes van start gegaan. Desondanks kwamen er tot nu toe 20 meldingen binnen. In vijf gevallen is opgetreden. Een aantal zaken wordt nog onderzocht en in drie gevallen was er niets aan de hand.

Het meldpunt is bedoeld om te tippen over vermoedens van onraad. Dan gaat het bijvoorbeeld om het ruiken van een hennepgeur, vermoedens van illegaal gokken of het melden van woningen waar de gordijnen altijd dicht zitten. "De gemeente weet dat er genoeg dingen gebeuren die minder zichtbaar zijn en die het vertrouwen in de overheid aantasten. Daarom hebben wij het meldpunt opgezet", zegt Mirjam Vermaat van het meldpunt.

Lees ook

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.