Dordrecht, Netherlands

Memphis Maniacs vervangt De Likt

Memphis Maniacs is de nieuwe afsluiter van Wantijpop, nadat De Likt moest afzeggen afgelopen weekend. Dat maakt BOD Events bekend.
Carlijn Kruidhof | 6 juni 2017 17:03 | Aangepast op 6 juni 2017 17:03
Op vrijdagavond is De Likt-frontman Jordy Dijkshoorn in een ruzie terecht gekomen en in het ziekenhuis beland met een gebroken nekwervel. “We kregen afgelopen zondag de officiële bevestiging, maar we wisten het eigenlijk al wel”, vertelt Dirk Malschaert, programmeur van het gratis festival. “We hadden nog goed contact met de Memphis Maniacs en eigenlijk was het een kwestie van geluk. Ze hadden niks te doen.”

Memphis Maniacs waren ook de afsluiter van het festival in 2013. Wantijpop vindt aanstaande zaterdag plaats in het Wantijpark. Ook Waylon, Broederliefde en Lucas Hamming treden op.

Lees ook

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...