Dordrecht, Netherlands

Memphis Maniacs vervangt De Likt

Memphis Maniacs is de nieuwe afsluiter van Wantijpop, nadat De Likt moest afzeggen afgelopen weekend. Dat maakt BOD Events bekend.
Carlijn Kruidhof | 6 juni 2017 17:03 | Aangepast op 6 juni 2017 17:03
Op vrijdagavond is De Likt-frontman Jordy Dijkshoorn in een ruzie terecht gekomen en in het ziekenhuis beland met een gebroken nekwervel. “We kregen afgelopen zondag de officiële bevestiging, maar we wisten het eigenlijk al wel”, vertelt Dirk Malschaert, programmeur van het gratis festival. “We hadden nog goed contact met de Memphis Maniacs en eigenlijk was het een kwestie van geluk. Ze hadden niks te doen.”

Memphis Maniacs waren ook de afsluiter van het festival in 2013. Wantijpop vindt aanstaande zaterdag plaats in het Wantijpark. Ook Waylon, Broederliefde en Lucas Hamming treden op.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...