Dordrecht, Netherlands

Memphis Maniacs vervangt De Likt

Memphis Maniacs is de nieuwe afsluiter van Wantijpop, nadat De Likt moest afzeggen afgelopen weekend. Dat maakt BOD Events bekend.
Carlijn Kruidhof | 6 juni 2017 17:03 | Aangepast op 6 juni 2017 17:03
Op vrijdagavond is De Likt-frontman Jordy Dijkshoorn in een ruzie terecht gekomen en in het ziekenhuis beland met een gebroken nekwervel. “We kregen afgelopen zondag de officiële bevestiging, maar we wisten het eigenlijk al wel”, vertelt Dirk Malschaert, programmeur van het gratis festival. “We hadden nog goed contact met de Memphis Maniacs en eigenlijk was het een kwestie van geluk. Ze hadden niks te doen.”

Memphis Maniacs waren ook de afsluiter van het festival in 2013. Wantijpop vindt aanstaande zaterdag plaats in het Wantijpark. Ook Waylon, Broederliefde en Lucas Hamming treden op.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...