Dordrecht, Netherlands

Merwelanden bakt pannenkoeken

Woon- en zorgcentrum De Merwelanden en de nabijgelegen supermarkt organiseren vandaag een pannenkoekenwedstrijd. Deelnemers kunnen hun eigen recepten bakken in de brasserie van de Merwelanden.
Inge de Bruyn | 16 september 2015 12:26 | Aangepast op 16 september 2015 12:26
Woon- en zorgcentrum De Merwelanden en de nabijgelegen supermarkt organiseren vandaag een pannenkoekenwedstrijd. Deelnemers kunnen hun eigen recepten bakken in de brasserie van de Merwelanden.

Een jury van volwassenen en kinderen beoordeelt alle pannenkoeken.


Ook vindt er een pannenkoekenmarathon plaats. Kok Piet de Waal bakt tot 21.00 uur pannenkoeken en verkoopt ze voor een vriendenprijs. De opbrengst daarvan gaat naar Stichting Vrienden van De Merwelanden.

Lees ook

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...

Bekendmaking paus Leo XIV brengt 'vreugde' in Dordtse kerk

In de Dordtse Sint-Antoniuskerk zitten donderdag tien personen aan tafel voor een bijbelcursus, wann...