Dordrecht, Netherlands

Merz juicht voor Oranjeleeuwinnen

De Oranjeleeuwinnen zijn door naar de halve finale van het WK vrouwenvoetbal. Zij wonnen afgelopen zaterdag van Italie met 2-0. In Merz keken tientallen Dordtenaren samen naar de wedstrijd op een groot doek.
Petra Scheurwater | 1 juli 2019 13:57 | Aangepast op 1 juli 2019 13:57
In de 70e minuut scoort Vivianne Miedema het eerste doelpunt. Tien minuten later kopt Stefanie van der Gragt de bal in het doel. De wedstrijd werd nog met vijf minuten verlengt maar het mocht niet baten voor Italie.


Met deze overwinning kwalificeren de Voetbalvrouwen zich ook voor de Olympische Spelen van 2020 die plaats vinden in Tokio.


Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Volledig elektrisch baggeren: dankzij deze investering van 3,5 miljoen euro kan het

Een primeur voor de Sliedrechtse baggeraar Van den Herik. Het schip Prins 6 is het eerste volledig e...

Inaaya Mashal volgt Mees van Veen op als kinderburgemeester Papendrecht

Inaaya Mashal is de nieuwe en daarmee de tweede kinderburgemeester ooit van Papendrecht. Op maandaga...

Dit zijn de winnaars van de Dordtse Puienprijs 2025

Het bioscooppand van filmtheater De Witt is een van de winnaars van de Dordtse Puienprijs 2025. Die ...

Cliënt die gordijn in brand stak in kliniek hoeft niet terug de cel in

De rechtbank heeft een 34-jarige man uit Hardinxveld-Giessendam veroordeeld tot een celstraf voor he...

Boa's met bodycams: ook deze gemeente rust handhavers ermee uit

Buitengewoon Opsporingsambtenaren (boa's) in Ridderkerk krijgen voortaan een bodycam bij de standaar...

Ongeduld bij FC Dordrecht neemt verder toe: ‘Soms krijg je niet wat je verdient’

Wie helpt FC Dordrecht uit het dal? Een antwoord is nodig, want op een avond waarin afmakers ontbrak...