Dordrecht, Netherlands

Merz juicht voor Oranjeleeuwinnen

De Oranjeleeuwinnen zijn door naar de halve finale van het WK vrouwenvoetbal. Zij wonnen afgelopen zaterdag van Italie met 2-0. In Merz keken tientallen Dordtenaren samen naar de wedstrijd op een groot doek.
Petra Scheurwater | 1 juli 2019 13:57 | Aangepast op 1 juli 2019 13:57
In de 70e minuut scoort Vivianne Miedema het eerste doelpunt. Tien minuten later kopt Stefanie van der Gragt de bal in het doel. De wedstrijd werd nog met vijf minuten verlengt maar het mocht niet baten voor Italie.


Met deze overwinning kwalificeren de Voetbalvrouwen zich ook voor de Olympische Spelen van 2020 die plaats vinden in Tokio.


Meest gelezen

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

Opvanglocatie die zou sluiten vangt toch weer vluchtelingen op: ‘Wij wisten van niks’

Bij de opvanglocatie aan de Seringenstraat in Papendrecht is, tot grote verbazing van buurtbewoners,...

De Plucheplakkers: FC Dordrecht moet aan de bak om nacompetitie te halen

Geen periodetitel en play-offticket voor FC Dordrecht na het 1-1 gelijkspel bij Jong PSV van afgelop...

Kijktip: Het derde debat 'Dordrecht Kiest' op TV Dordrecht

Het derde lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 te zien op TV Dordrecht...

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...