Dordrecht, Netherlands

Mes, drugs, scooter en e-step in beslag genomen bij verkeerscontrole

De politie op pad in Sliedrecht Wijkagenten Sliedrecht
Bij een grote verkeerscontrole in Sliedrecht zijn donderdag tientallen boetes uitgedeeld. De meeste mensen werden op de bon geslingerd vanwege het fietsen zonder licht, al waren er ook talloze andere overtredingen.
Corrado Francke | 9 februari 2024 10:58 | Aangepast op 9 februari 2024 10:58
Zo reden vier mensen met hun mobiele telefoon in de hand, konden twee mensen hun rijbewijs niet laten zien en reden er auto’s rond met een defect dimlicht, remlicht of achterlicht.

Tijdens de controle nam de politie ook softdrugs, een mes, een scooter en een elektrische step (e-step) in beslag. Een flitsauto die op de Rivierdijk en op de Rembrandtlaan stond, leverde slechts één boete op.

Op Instagram plaatste de politie een greep uit de overtredingen:

Lees meer over:

112-nieuws|

Lees ook

Brand in machinekamer van binnenvaartschip

Op een binnenvaartschip aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland heeft dinsdagochtend brand gewoed. Het vu...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...

Man uit sterk vervuild huis gehaald, bergen troep in en om woning

Hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt naar een sterk vervuild huis aan de Nijhofflaan in Dordrec...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Brand op dak van sporthal, pand ontruimd

Op het dak van een sporthal in Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdagmiddag brand gewoed. De hal is ont...