Dordrecht, Netherlands

Met muntjes geen buskaartje meer

Kaartjes in de bus kunnen vanaf komende donderdag niet meer contant worden betaald. Arriva schaft die betaalvorm volledig af. Sinds december kon het al niet meer na zeven uur 's avonds.
Peter Tromp | 26 januari 2018 10:48 | Aangepast op 26 januari 2018 10:48
Het contant betalen van vervoersbewijzen wordt geleidelijk aan in heel Nederland afgeschaft. De vervoersmaatschappij hoopt daarmee het aantal berovingen van buschauffeurs te verminderen.

Voortaan is het alleen mogelijk om te reizen met de ov-chipkaart, een e-ticket of een vervoersbewijs dat is betaald met met pin of creditcard.

Je kan ook een vervoersbewijs van tevoren kopen bij een Arriva OV Servicepunt. Deze staat ook op Station Dordrecht.

In Brabant en Friesland is het volledig cashloos betalen al ingevoerd in Arriva-bussen.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Voederverbod: 150 euro boete voor wie eendjes voert

Je hebt een paar sneetjes oud brood over en besluit de eendjes te gaan voeren. De kans bestaat dat j...

Marcels vrienden gaan voor grote fietsuitdaging na diagnose ALS

Een groep voetbalvrienden vertrekt deze week naar Zuid-Frankrijk met maar één doel: Zo veel mogelijk...

Karla ramt voetgangers én huis nadat ze dronken achter het stuur stapt

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een taakstraf van 240 uur tegen een Sliedrechtse vrouw. De 61-jari...

Ongeluk op A15 zorgt voor lange file in avondspits

Op de A15 richting Gorinchem is het verkeer dinsdagmiddag vastgelopen bij Hardinxveld-Giessendam. Na...

Fietsforenzen worden naar de goede plek gezwaaid: 'Ik wist het niet'

De nieuwe fietsenstalling aan de achterkant van station Dordrecht heeft plaats voor 1800 fietsen. Te...

Na vechtpartij, krijgt deze wasstraat inbrekers op bezoek

Nog geen 24 uur na een vechtpartij, heeft een wasstraat aan de Merwedestraat in Dordrecht bezoek geh...