gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Metershoge vlammen slaan uit auto: drie voertuigen beschadigd

933106329bded04ce1ee0214eb042f09

Bij een voertuigbrand in Alblasserdam zijn in de nacht van zondag op maandag drie auto's flink beschadigd geraakt. Rond 01.30 uur ontstond de brand.

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | Joram Niese |  | Aangepast op
De auto's stonden geparkeerd op het Wilgenplein. Metershoge vlammen sloegen uit één van de auto's. Daarbij klonken ook luide knallen van onder meer de autobanden die ontploften, meldt onze mediapartner Rijnmond op basis van lokale media.

Om de voertuigen te koelen en de brand te blussen zijn water en schuim gebruikt. Het is niet bekend hoe de brand kon ontstaan. De 81-jarige eigenaresse van de auto was maandagochtend ontdaan toen zij haar uitgebrande auto zag. "Ik weet niet wat ik zeggen moet", zegt ze tegen Rijnmond. "Je hebt niks meer nu."

In de ochtend was het ook nog goed te ruiken dat er een flinke brand had gewoed.

Lees ook

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

pexels-sora-shimazaki-5926389

Gemeente waarschuwt voor nepberichten: 'Klik niet op de link'

De gemeente Molenlanden waarschuwt voor phishingberichten, die veel inwoners de afgelopen dagen hebben ontvangen. De berichten lijken te zijn verstuurd door GBLT (gemeente- en waterschapsbelastingen). Daarin wordt gevraagd om een betaling te doen door op een link te klikken.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

aiboeken

AI-bedrijven kopen boekwinkel van Nancy leeg: 'Deze boeken gaan door de shredder'

Tweedehandsboekhandelaar Nancy Schot uit Hendrik-Ido-Ambacht verkocht jarenlang vooral aan liefhebbers uit de buurt. Tegenwoordig stuurt ze duizenden bestellingen naar de Verenigde Staten. Haar oude boeken worden namelijk gebruikt om AI-modellen te trainen: “Het is goede handel, maar de boeken gaan op deze manier wel verloren.”

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.