Dordrecht, Netherlands

Michelle van Dijk signeert debuutroman

Michelle van Dijk signeert op zaterdag 9 december haar eerste roman ‘Darko’s lessen’ bij boekhandel Vos & Van de Leer op de Voorstraat. Tussen 14.00 en 15.00 uur is er een meet & greet en signeert de schrijfster haar boek.
Gert van der Steen | 30 november 2017 11:28 | Aangepast op 30 november 2017 11:28
Michelle van Dijk (1981) is docente Nederlands aan het Libanon Lyceum in Rotterdam. Zij is de allereerste winnaar in 2000 van Write Now!, de grootste schrijfwedstrijd voor jongeren in Nederland. Michelle publiceert verhalen, columns en opiniestukken in verschillende kranten en magazines, ook online.

Van 2004 tot 2010 woonde Van Dijk in Dordrecht, werkte daar als freelance tekstschrijver en was ook actief betrokken bij de oprichting van het creatieve netwerk DOCK.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...