Dordrecht, Netherlands

Microkredieten voor Dordrecht RSA

De delegatie van bestuurders die woensdag 21 januari naar Dordrecht in Zuid-Afrika vertrekt heeft 60 microkredieten op zak én een flink aantal voetbaltenues en ballen.
Gert van der Steen | 19 januari 2015 11:07 | Aangepast op 19 januari 2015 11:07
De microkredieten zijn bijeengebracht door leden van de Dordtse Ondernemersvereniging DOV. Die zijn bedoeld voor het moestuinproject waaraan al 500 gezinnen deelnemen. Met de kredieten kunnen zaden en gereedschap worden aangeschaft. DOV-voorzitter Anneke Maagdenberg reist met de delegatie mee en gaat naast de overhandiging van de kredieten ook contacten leggen met het bedrijfsleven ter plaatse.

Cees van der Poel, DOV-lid én commercieel directeur van FC Dordrecht, heeft een aantal voetbalshirts, broekjes, jassen en, niet onbelangrijk, ballen ter beschikking gesteld voor de lokale voetbalclubs. Ook die gift gaat met de delegatie mee.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...