Dordrecht, Netherlands

Microkredieten voor Dordrecht RSA

De delegatie van bestuurders die woensdag 21 januari naar Dordrecht in Zuid-Afrika vertrekt heeft 60 microkredieten op zak én een flink aantal voetbaltenues en ballen.
Gert van der Steen | 19 januari 2015 11:07 | Aangepast op 19 januari 2015 11:07
De microkredieten zijn bijeengebracht door leden van de Dordtse Ondernemersvereniging DOV. Die zijn bedoeld voor het moestuinproject waaraan al 500 gezinnen deelnemen. Met de kredieten kunnen zaden en gereedschap worden aangeschaft. DOV-voorzitter Anneke Maagdenberg reist met de delegatie mee en gaat naast de overhandiging van de kredieten ook contacten leggen met het bedrijfsleven ter plaatse.

Cees van der Poel, DOV-lid én commercieel directeur van FC Dordrecht, heeft een aantal voetbalshirts, broekjes, jassen en, niet onbelangrijk, ballen ter beschikking gesteld voor de lokale voetbalclubs. Ook die gift gaat met de delegatie mee.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...