Dordrecht, Netherlands

Microkredieten voor Dordrecht RSA

De delegatie van bestuurders die woensdag 21 januari naar Dordrecht in Zuid-Afrika vertrekt heeft 60 microkredieten op zak én een flink aantal voetbaltenues en ballen.
Gert van der Steen | 19 januari 2015 11:07 | Aangepast op 19 januari 2015 11:07
De microkredieten zijn bijeengebracht door leden van de Dordtse Ondernemersvereniging DOV. Die zijn bedoeld voor het moestuinproject waaraan al 500 gezinnen deelnemen. Met de kredieten kunnen zaden en gereedschap worden aangeschaft. DOV-voorzitter Anneke Maagdenberg reist met de delegatie mee en gaat naast de overhandiging van de kredieten ook contacten leggen met het bedrijfsleven ter plaatse.

Cees van der Poel, DOV-lid én commercieel directeur van FC Dordrecht, heeft een aantal voetbalshirts, broekjes, jassen en, niet onbelangrijk, ballen ter beschikking gesteld voor de lokale voetbalclubs. Ook die gift gaat met de delegatie mee.

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...