Dordrecht, Netherlands

Militairen in problemen door pollers

Het kan goed kloppen dat u vanmorgen tanks door de stad zag rijden. De landmacht bezoekt vandaag namelijk Dordrecht. Militairen geven op het Statenplein uitleg over hun werk en hoe ze dit uitvoeren. Alleen daar komen was een probleem. 
Marjolein Vos | 24 mei 2018 10:32 | Aangepast op 24 mei 2018 10:32

De militairen stuiten namelijk op verschillende pollers in de binnenstad. En daar kom je ook als tank niet zomaar overheen. Uiteindelijk hebben alle voertuigen, met een omweg, het Statenplein bereikt. Daar worden sportactiviteiten gehouden en kan er een waar escapespel worden gespeeld. De militairen zullen ook op sociale patrouille gaan en ze openen een veterarencafe. 
Als het weer het toe laat, zullen aan het eind van de middag para-militairen landen op het plein. Op TV Dordrecht ziet u donderdag een verslag van deze open dag van de landmacht. 

Lees ook

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...