Dordrecht, Netherlands

Militairen in problemen door pollers

Het kan goed kloppen dat u vanmorgen tanks door de stad zag rijden. De landmacht bezoekt vandaag namelijk Dordrecht. Militairen geven op het Statenplein uitleg over hun werk en hoe ze dit uitvoeren. Alleen daar komen was een probleem. 
Marjolein Vos | 24 mei 2018 10:32 | Aangepast op 24 mei 2018 10:32

De militairen stuiten namelijk op verschillende pollers in de binnenstad. En daar kom je ook als tank niet zomaar overheen. Uiteindelijk hebben alle voertuigen, met een omweg, het Statenplein bereikt. Daar worden sportactiviteiten gehouden en kan er een waar escapespel worden gespeeld. De militairen zullen ook op sociale patrouille gaan en ze openen een veterarencafe. 
Als het weer het toe laat, zullen aan het eind van de middag para-militairen landen op het plein. Op TV Dordrecht ziet u donderdag een verslag van deze open dag van de landmacht. 

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

Weg met het taboe op de driewielfiets: 'Het is heel anders dan ik gewend ben'

Vraag een willekeurig iemand op straat of een driewielfiets iets voor hem is, en het antwoord zal wa...

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...