Dordrecht, Netherlands

Minder parkeergelegenheid in de stad

Er komt minder plek om te parkeren in de binnenstad. Is het nu volgens de gemeente nog de norm dat voor vrijwel elk huis een parkeerplek is, door de bouwplannen verandert dit in de toekomst.
Aike van den Heuvel | 8 november 2018 16:55 | Aangepast op 8 november 2018 16:55
De extra huizen en de toename van inwoners door de bouw gaat voor een tekort aan parkeerplaatsen zorgen. Daarom wordt de parkeernorm in Dordrecht lager, vertelt wethouder Rik van der Linden.

Hoe dit er precies uitgaat zien is nog niet bekend, de wethouder ontwikkelt daar op dit moment een plan voor. Over een half jaar wordt het idee in de gemeenteraad gedeeld.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...