Dordrecht, Netherlands

Minder parkeergelegenheid in de stad

Er komt minder plek om te parkeren in de binnenstad. Is het nu volgens de gemeente nog de norm dat voor vrijwel elk huis een parkeerplek is, door de bouwplannen verandert dit in de toekomst.
Aike van den Heuvel | 8 november 2018 16:55 | Aangepast op 8 november 2018 16:55
De extra huizen en de toename van inwoners door de bouw gaat voor een tekort aan parkeerplaatsen zorgen. Daarom wordt de parkeernorm in Dordrecht lager, vertelt wethouder Rik van der Linden.

Hoe dit er precies uitgaat zien is nog niet bekend, de wethouder ontwikkelt daar op dit moment een plan voor. Over een half jaar wordt het idee in de gemeenteraad gedeeld.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...

Hard- en softdrugs gevonden in panden: burgemeesters grijpen in

De Dordtse burgemeester Nanning Mol heeft meerdere panden in de stad voor drie maanden gesloten na d...

Laatste dag pop-up winkel voor minima: ‘Het is zo mooi om te doen’

De feestdagen komen eraan, maar voor mensen met weinig geld is dat een lastige periode. Daarom is er...