Dordrecht, Netherlands

Mini-Boekenmarkt NVB

De Natuur- en Vogelwacht Biesbosch organiseert in de maanden augustus en september op alle zaterdagen weer een mini-boekenmarkt.
Gert van der Steen | 23 juli 2015 12:25 | Aangepast op 23 juli 2015 12:25
Verschillende bibliotheken in Zuid-Holland-Zuid stellen daarvoor afgeschreven boeken beschikbaar in elk denkbaar genre. De prijs zal voor weinig mensen een belemmering zijn: 2 boeken (of 4 kinderboeken) voor 1 euro. Maar behalve deze bibliotheekboeken is er ook aanbod van andere tweedehands boeken, De opbrengst wordt besteed aan diverse natuurprojecten van de NVB.

De boekenmarkt wordt gehouden in hoeve ‘Jong Dordrecht’ aan de Noorderelsweg 2a, elke zaterdag tussen 13.00 en 16.00 uur.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...