gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mini-concert van Pieter Wispelwey op De Dordtevaar

Dordt in Cello op De Dordtevaar.Facebook live filmpje van Pieter Wispelwey op De Dordtevaar

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Cellist Pieter Wispelwey verzorgde zaterdag op de rondvaartboot De Dordtevaar een mini-concert. Terwijl de boot door de Voorstraathaven voer speelde Wispelwey enkele stukken voor een select gezelschap. Probleempje bij dit alles was de zon die uitbundig scheen. De cello kan namelijk heel slecht tegen het felle zonlicht/warmte. Hierdoor kon er alleen onder het Scheffersplein, in de schaduw, gespeeld worden, en een stukje van de Voorstraathaven tot aan de Visbrug. Na afloop van de rondvaart konden de deelnemers gebruik maken van een lunch bij restaurant De Stroper en vond er een "meet & greet" plaats. Dit mini-concert maakt deel uit van het Dordt in Cello Festival. Maandag bij TV Dordrecht vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag van dit en andere concerten in het programma "Dit Weekend In Dordt".

Lees ook

Explosie Doctor Boutensstraat ZWI (Busink)

Zwijndrechtenaar aangehouden voor explosie, politie onderzoekt verband

De politie heeft een 18-jarige man uit Zwijndrecht aangehouden in verband met een explosie aan de Doctor Boutensstraat in Zwijndrecht. Het is de tweede van de drie explosies die in een week tijd in Zwijndrecht plaatsvond. De politie onderzoekt of er een verband is.

Screenshot youtube rapper

Rapper voor de rechter om reeks babbeltrucs, hij rijdt nu in een Lamborghini

Een rapper uit Amsterdam lijkt het brein te zijn achter een bende die mensen oplichtte met babbeltrucs. Derrick O. (30) zou minimaal van zes mensen in onder meer Dordrecht en Ridderkerk geld hebben gestolen. Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat hij 20 maanden de cel in.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

foto onderbroek politie

Dat zaakje stinkt: oplichter (18) van bejaarde vrouw verstopt buit in onderbroek

Een bejaarde vrouw is onlangs opgelicht door nepagenten. Speurwerk leidde naar twee 18-jarige verdachten, die dezelfde dag nog zijn aangehouden. Smeuïg detail: een van hen had de buitgemaakte sieraden nog in zijn onderbroek.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.