gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mini-concert van Pieter Wispelwey op De Dordtevaar

Dordt in Cello op De Dordtevaar.Facebook live filmpje van Pieter Wispelwey op De Dordtevaar

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Cellist Pieter Wispelwey verzorgde zaterdag op de rondvaartboot De Dordtevaar een mini-concert. Terwijl de boot door de Voorstraathaven voer speelde Wispelwey enkele stukken voor een select gezelschap. Probleempje bij dit alles was de zon die uitbundig scheen. De cello kan namelijk heel slecht tegen het felle zonlicht/warmte. Hierdoor kon er alleen onder het Scheffersplein, in de schaduw, gespeeld worden, en een stukje van de Voorstraathaven tot aan de Visbrug. Na afloop van de rondvaart konden de deelnemers gebruik maken van een lunch bij restaurant De Stroper en vond er een "meet & greet" plaats. Dit mini-concert maakt deel uit van het Dordt in Cello Festival. Maandag bij TV Dordrecht vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag van dit en andere concerten in het programma "Dit Weekend In Dordt".

Lees ook

IMG_7319

Wat heeft Ars in zijn mars bij FC Dordrecht? Buitenspelers en backs bovenaan wensenlijst

Sjoerd Ars is begonnen als technisch manager van FC Dordrecht. In een kennismaking blikt de 42-jarige Achterhoeker vooruit op de transferzomer, spreekt hij zijn doelstelling uit en maakt alvast bekend: aan de Krommedijk wordt komend seizoen ‘gewoon’ weer 4-3-3 gespeeld.

dronekrommedijk

FC Dordrecht speelt tijdens Fandag oefenwedstrijd tegen Feyenoord

FC Dordrecht neemt het binnenkort op tegen Feyenoord. Dat gebeurt tijdens de jaarlijkse fandag van de Schapekoppen, op zaterdag 4 juli.

politie PI gevangenis

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.

thumbjeeeeeeeee

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

foto blizz tandarts 1

Budgettandarts voor mensen die het niet breed hebben: ‘Iedereen verdient goede zorg’

Wie door een laag inkomen, angst of onbekendheid nooit zijn of haar gebit laat controleren, kan op termijn flink in de problemen komen. Om die mensen te helpen, is in Ridderkerk de 'budgettandarts' in het leven geroepen. Naar schatting gaan honderden mensen in het dorp niet naar een tandarts, en de Social Store hoopt daar verandering in te brengen.

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.