gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Mini-concert van Pieter Wispelwey op De Dordtevaar

Dordt in Cello op De Dordtevaar.Facebook live filmpje van Pieter Wispelwey op De Dordtevaar

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Cellist Pieter Wispelwey verzorgde zaterdag op de rondvaartboot De Dordtevaar een mini-concert. Terwijl de boot door de Voorstraathaven voer speelde Wispelwey enkele stukken voor een select gezelschap. Probleempje bij dit alles was de zon die uitbundig scheen. De cello kan namelijk heel slecht tegen het felle zonlicht/warmte. Hierdoor kon er alleen onder het Scheffersplein, in de schaduw, gespeeld worden, en een stukje van de Voorstraathaven tot aan de Visbrug. Na afloop van de rondvaart konden de deelnemers gebruik maken van een lunch bij restaurant De Stroper en vond er een "meet & greet" plaats. Dit mini-concert maakt deel uit van het Dordt in Cello Festival. Maandag bij TV Dordrecht vanaf 18.00 uur een uitgebreid verslag van dit en andere concerten in het programma "Dit Weekend In Dordt".

Lees ook

brandziekenhuiszwi

Brand in Zwijndrechts ziekenhuis, meerdere afdelingen dicht

In de Zwijndrechtse locatie van het Albert Schweitzer Ziekenhuis is zondag op maandag nacht brand uitgebroken. De brand ontstond rond 03.30 uur door elektrische apparaten in het ziekenhuis. Meerdere poliklinieken op de locatie zijn vandaag gesloten.

MuurschilderingNoordtribune

Buitenkant tribune FC Dordrecht ondergaat metamorfose: ‘Ziel van de club zichtbaar’

De Noordtribune van FC Dordrecht is een kunstwerk rijker. Aan de buitenkant van het M-Scores Stadion is een nieuwe muurschildering zichtbaar, die begin volgende maand officieel zal worden onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar Bram Verbrugge, die input vanuit supporters heeft verwerkt in de mural.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.