Dordrecht, Netherlands

Minihoppers rijden door Sterrenburg

De komende 3 weken rijdt die rond door Sterrenburg als proef. De mini hopper is bedoelt voor 75 plussers en mensen die slecht ter been zijn en een Drechthopperpas hebben.
Dennis Koorevaar | 8 januari 2018 13:09 | Aangepast op 8 januari 2018 13:09
De wijkhopper is bedoeld om het voor mensen makkelijker te maken snel ergens heen te kunnen. Zo kunnen de ouderen snel even een boodschap doen, of worden afgezet bij een bushalte. Het is sneller dan de normale Drechthopper. Bij deze is de bel tijd een uur en bij de minihoppers 30 minuten.

Na de drie weken in Sterrenburg volgen er drie weken in Sliedrecht. Na de totale proefperiode wordt gekeken of de wagentjes voldoen. Zo moeten de chauffeurs en passagiers beiden tevreden zijn.

De bedoeling is dat de minihoppers volgend jaar overal in de Drechtsteden gaan rijden.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...