Dordrecht, Netherlands

Minihoppers rijden door Sterrenburg

De komende 3 weken rijdt die rond door Sterrenburg als proef. De mini hopper is bedoelt voor 75 plussers en mensen die slecht ter been zijn en een Drechthopperpas hebben.
Dennis Koorevaar | 8 januari 2018 13:09 | Aangepast op 8 januari 2018 13:09
De wijkhopper is bedoeld om het voor mensen makkelijker te maken snel ergens heen te kunnen. Zo kunnen de ouderen snel even een boodschap doen, of worden afgezet bij een bushalte. Het is sneller dan de normale Drechthopper. Bij deze is de bel tijd een uur en bij de minihoppers 30 minuten.

Na de drie weken in Sterrenburg volgen er drie weken in Sliedrecht. Na de totale proefperiode wordt gekeken of de wagentjes voldoen. Zo moeten de chauffeurs en passagiers beiden tevreden zijn.

De bedoeling is dat de minihoppers volgend jaar overal in de Drechtsteden gaan rijden.

Lees ook

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...