Dordrecht, Netherlands

Minihoppers rijden door Sterrenburg

De komende 3 weken rijdt die rond door Sterrenburg als proef. De mini hopper is bedoelt voor 75 plussers en mensen die slecht ter been zijn en een Drechthopperpas hebben.
Dennis Koorevaar | 8 januari 2018 13:09 | Aangepast op 8 januari 2018 13:09
De wijkhopper is bedoeld om het voor mensen makkelijker te maken snel ergens heen te kunnen. Zo kunnen de ouderen snel even een boodschap doen, of worden afgezet bij een bushalte. Het is sneller dan de normale Drechthopper. Bij deze is de bel tijd een uur en bij de minihoppers 30 minuten.

Na de drie weken in Sterrenburg volgen er drie weken in Sliedrecht. Na de totale proefperiode wordt gekeken of de wagentjes voldoen. Zo moeten de chauffeurs en passagiers beiden tevreden zijn.

De bedoeling is dat de minihoppers volgend jaar overal in de Drechtsteden gaan rijden.

Lees ook

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...