Dordrecht, Netherlands

Minihoppers rijden door Sterrenburg

De komende 3 weken rijdt die rond door Sterrenburg als proef. De mini hopper is bedoelt voor 75 plussers en mensen die slecht ter been zijn en een Drechthopperpas hebben.
Dennis Koorevaar | 8 januari 2018 13:09 | Aangepast op 8 januari 2018 13:09
De wijkhopper is bedoeld om het voor mensen makkelijker te maken snel ergens heen te kunnen. Zo kunnen de ouderen snel even een boodschap doen, of worden afgezet bij een bushalte. Het is sneller dan de normale Drechthopper. Bij deze is de bel tijd een uur en bij de minihoppers 30 minuten.

Na de drie weken in Sterrenburg volgen er drie weken in Sliedrecht. Na de totale proefperiode wordt gekeken of de wagentjes voldoen. Zo moeten de chauffeurs en passagiers beiden tevreden zijn.

De bedoeling is dat de minihoppers volgend jaar overal in de Drechtsteden gaan rijden.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...