Minister Melanie Schultz heeft vanochtend koffie uitgedeeld bij een tankstation langs de A15 in Alblasserdam.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.
Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.
Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.
Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”
Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.
Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.