Dordrecht, Netherlands

Minister viert bouw distributiecentrum

Minister Stef Blok heeft vanmiddag een officiële handeling verricht op bedrijventerrein Dordtse Kil 3. Daar is het hoogste punt bereikt bij de bouw van een distributiecentrum.
Peter Tromp | 24 november 2016 13:33 | Aangepast op 24 november 2016 13:33
Het distributiecentrum wordt gebouwd aan de Saffier. Het pand heeft een grootte van 32.000 vierkante meter.

Opvallend is dat het dak gedragen wordt door houten liggers. Volgens de bouwer krijgt het pand daardoor een vriendelijke uitstraling.

Welke ondernemer het pand gaat huren, is nog niet bekend. De oplevering staat gepland voor het tweede kwartaal van 2017.

Lees ook

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...