Dordrecht, Netherlands

Minister viert bouw distributiecentrum

Minister Stef Blok heeft vanmiddag een officiële handeling verricht op bedrijventerrein Dordtse Kil 3. Daar is het hoogste punt bereikt bij de bouw van een distributiecentrum.
Peter Tromp | 24 november 2016 13:33 | Aangepast op 24 november 2016 13:33
Het distributiecentrum wordt gebouwd aan de Saffier. Het pand heeft een grootte van 32.000 vierkante meter.

Opvallend is dat het dak gedragen wordt door houten liggers. Volgens de bouwer krijgt het pand daardoor een vriendelijke uitstraling.

Welke ondernemer het pand gaat huren, is nog niet bekend. De oplevering staat gepland voor het tweede kwartaal van 2017.

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...