Dordrecht, Netherlands

Mislukte ontvoering op Borneostraat

Een man heeft woensdag geprobeerd een vrouw te ontvoeren op de Borneostraat. Mensen hebben gezien dat iemand met een bivakmuts op probeerde het slachtoffer in een auto te trekken.
Petra Scheurwater | 16 november 2018 09:54 | Aangepast op 16 november 2018 09:54
De vrouw kwam tijdens haar verzet ten val en bezeerde haar knieën. Daarna ging de man er met de auto vandoor richting de Javastraat.

De vrouw was in de Borneostraat om haar kinderen af te zetten. Ze vertelde later dat ze voelde dat haar arm werd vastgepakt. Daarna zag ze de man met de bivakmuts.

Het slachtoffer begon te schreeuwen dat hij moest loslaten en ze probeerde zich los te rukken. Een omstander greep in en riep dat de man haar met rust moest laten.

Toen de man het slachtoffer los liet, viel de vrouw op haar knieën. De man stapte in een sportwagen, die midden op de weg stond. Die auto had geen kentekenplaat.

Pas in de avond belde de vrouw met de politie om te vertellen wat haar was overkomen. Daarom kon de politie geen omstanders ondervragen, die het voorval hebben zien gebeuren.

De politie is op zoek naar getuigen en twee omstanders in het bijzonder, die woensdagmiddag hebben gezien hoe een man met een bivakmuts op de Borneostraat probeerde de vrouw in zijn auto te trekken.

Lees ook

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...