Dordrecht, Netherlands

Miss Baksel en Jack Sparrow in Winkelcentrum Bieshof

Tien levende standbeelden waren zaterdag te zien in Winkelcentrum Bieshof. Dit is een van de evenementen die, vanwege klantenbinding, geregeld plaatsvinden in het winkelcentrum.
Fokko van der Straaten | 27 september 2020 10:57 | Aangepast op 27 september 2020 10:57
"Heerlijk en gezellig", zo noemt Raymond van der Velden, woordvoerder van het winkelcentrum, de standbeelden. In het centrum staan tien verschillende beelden: voorbeelden waren 'Miss Baksel' en Jack Sparrow.

Donderdag in ons programma "Eilandleven" zenden we vanaf 18.00 uur een uitgebreide sfeerreportage uit van de levende standbeelden.

Lees ook

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...